MojAndroid

Už budúci pondelok, 17, októbra, sa môžeme tešiť na neočakávané predstavenie od spoločnosti Tesla. Aj sám Elon Musk priznáva, že väčšina používateľov zrejme toto predstavenie neočakávala. Ak sa ale dobre pamätáte, Elon Musk avizoval veľkú jesennú udalosť ešte počas Code Conference 2016. Už vtedy naznačil, že pôjde o niečo veľké a teraz to znovu potvrdil na sociálnej sieti Twitter.

Náš tip
Tesla aktualizuje autopilota s množstvom nových funkcií a intenzívnejším využitím radaru

Podľa všetkého by malo ísť o nový produkt, o ktorom ale vôbec nič nevieme. Musk tiež potvrdil ďalšiu udalosť, ktorá sa bude konať 28. októbra a bude sa niesť v znamení predstavenia novinky spoločností Tesla a SolarCity. Budúci pondelok ale pôjde o iba o Teslu a my môžeme len hádať, čo sa nám spoločnosť chystá predstaviť.

Teoreticky by mohlo ísť o nový elektromobil, možno nový roadster, po ktorom mnohí tak dlho túžia. Tiež je ale možné, že pôjde o výrazný update pre funkciu autopilota, ktorá je produktom sama o sebe. Je tiež ale možné, že pôjde o niečo úplne iné. Nebolo by to prvýkrát, čo by nás Musk takto prekvapil. Nám teraz nezostáva nič iné, iba počkať na to, čo si pre nás pripravil a keď sa tak stane, budeme vás o tom informovať.

Zdroj: Elon Musk (Twitter) via TechCrunch

MojAndroid.sk spustil nový portál o elektromobiloch a hybridoch – www.eAutoPortal.sk
10.10.2016

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+