MojAndroid

Elektromobil Tesla Model 3 rozvíril v čase svojho predstavenia množstvo diskusií. Dostupný elektromobil s väčšinou kvalít, na ktoré sme si už zvykli v podaní automobilov Model S a Model X, by mal priniesť luxus týchto modelov aj do nižšej cenovej kategórie. Hoci predstavenie elektromobilu už máme za sebou, nie je zrejmé, kedy sa dostane k prvým zákazníkom. Teraz sa ale automobil prvýkrát objavil v klasickej premávke a, samozrejme, existuje aj video, ktoré to dokumentuje.

Náš tip
Za nabíjanie Tesla Model 3 na Supercharger staniciach sa bude platiť

Na videu je vidieť, že ide o testovací model, keďže ho sprevádzajú ďalšie automobily Model S. Je ale skvelé vidieť, že Tesla so svojim vývojom pokračuje a veríme, že dodrží svoj plán a automobily pre prvých zákazníkov pripraví už koncom tohto roka. Je ale otázne, kedy tento model uvidíme aj u nás, keďže aj originálnemu Modelu S to chvíľu trvalo. Verme, že to bude už čoskoro.

Zdroj: Jeff Klakring (YouTube) via Automix

MojAndroid.sk spustil nový portál o elektromobiloch a hybridoch – www.eAutoPortal.sk
22.6.2016

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+