MojAndroid

Operátor Tesco mobile ponúkne nové ceny balíčkov pre majiteľov predplatenej karty Bodka. Pôjde o nové ceny už od 3 eur za 500 megabajtov dát mesačne. Doteraz to boli štyri eurá mesačne. Podobne operátor zníži aj ceny ďalších dvoch dátových balíčkov. Za 1 500megabajtový balík zaplatia zákazníci 6 eur a za 3 000megabajtový balík 9 eur. Pôvodné ceny balíčkov boli 8 a 12 eur. Zmeny platia pre predplatenú kartu Bodka.

Novými cenami dátových balíčkov sme chceli potešiť našich zákazníkov, ktorí využívajú internetové surfovanie vďaka rýchlej 4G sieti čoraz intenzívnejšie. Chceme, aby bol pre nich internet s Tesco mobile dostupnejší, či už ho využívajú na čítanie správ, kontakt s priateľmi alebo na sledovanie videí či sťahovanie aplikácií. Vďaka ešte výhodnejším cenám tak zákazník môže napríklad pri balíčku Internet1500 ročne ušetriť až 24 eur, uviedol Alexander Vlčko, marketingový manažér Tesco mobile.

Zníženie cien dátových balíčkov Tesco mobile:

  • Internet500 zo 4 EUR na 3 EUR mesačne
  • Internet1500 z 8 EUR na 6 EUR mesačne
  • Internet3000 z 12 EUR na 9 EUR mesačne

Aj po znížení cien platí, že ak zákazník nevyužije celý objem balíčka, neminuté dáta sa mu bezplatne prenesú do ďalšieho obdobia. Pri surfovaní sa zákazníci Tesco mobile nemusia obmedzovať. 4G sieť operátora pokrýva takmer 94 % obyvateľov. Môžu tiež surfovať v 3G či 2G sieti, doma i v zahraničí. Tesco mobile mení aj ponuku služby Internet na deň. Po novom zákazníci s týmto produktom získajú vyšší objem dát. Namiesto 200 MB dostanú až 300 MB dát za novú cenu 0,5 eura na celý deň.

Teší nás, že zákazníci využívajú internet čoraz viac, a preto im chceme naservírovať náležitú porciu dát. V prepočte na pomyselný megabajt surfujú pritom ešte výhodnejšie ako doteraz,“ vysvetlil Alexander Vlčko.

Dôvodom úpravy je podľa neho rast dátových potrieb zákazníkov, ktorí častejšie dosahujú strop denného objemu dát. Cieľom bolo zachovať komfort používania pre zákazníkov denného internetu, aby si nemuseli vo zvýšenej miere obnovovať objem dát a aby nerušene surfovali počas celého dňa.

Majitelia predplatenej karty Bodka budú o novinkách informovaní aj prostredníctvom SMS. Predplatená SIM karta Bodka je dostupná v predajniach Tesco po celom Slovensku aj v e-shope na webovej stránke www.tescomobile.sk. Zákazník si ju môže objednať z domu i aktivovať cez internet. Doručenie SIM karty je pritom úplne zadarmoPodľa prieskumu Ipsos CSI (jún 2018) je navyše Tesco Mobile najodporúčanejším operátorom na trhu predplatených kariet.

30.7.2018
Zdroj: tlačová správa

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+