MojAndroid

Tesco Mobile sa snaží zvýšiť svoju konkurencieschopnosť novým produktom. Pokiaľ ste jeho zákazníkom a ste majiteľom predplatenej karty Bodka, dostanete v máji ďalší benefit – Nabitý víkend. Vďaka tejto novinke budete môcť telefonovať na čísla Tesco mobile počas víkendov úplne bezplatne. Nabitý víkend by mal byť pre zákazníkov dostupný už od 4. mája 2018. Ak chcete získať Nabitý víkend, musíte si v piatok dobiť kredit na predplatenej karte Bodka a následne nabehne tento benefit. Benefit je aktívny od dobitia kreditu až do najbližšej nedele polnoci. O aktivácii bezplatných volaní bude zákazník samozrejme upovedomený SMS správou.

Náš tip
Tesco mobile prináša volania za super cenu v podobe balíčku Týždňovka

V prípade, ak má majiteľ predplatenej karty Bodka zaplatený iný balík, počas platnosti Nabitého víkendu sa mu minúty neodčítavajú z predplatených balíkov. Po piatkovom dobití si môže bezplatné volania v rámci benefitu Nabitý víkend užívať naozaj naplno a bez podmienok.

„Víkendové volania zadarmo v Tesco mobile sú ďalším zvýhodnením už beztak najvýhodnejšej ponuky volaní a SMS bez podmienok. Sú bezplatné, navyše – čím skôr sa v piatok dobijete, tým skôr si volania zdarma užívate. Hovorte si, čo len chcete, keď to máte zadarmo až tri dni v týždni. Byť s Tesco mobile sa skutočne oplatí,“

Alexander Vlčko, marketingový manažér Tesco mobile

Nabitý víkend zákazníkom prináša nový maskot Tesco mobile – Morfo, ktorý bude zákazníkov sprevádzať ponukou operátora a dávať im tipy, ako čo najviac ušetriť.

30.4.2018
Zdroj: Tlačová správa

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+