MojAndroid

Mobilný operátor Tesco mobile začal ponúkať nový paušálny program tri100, ktorý je pre zákazníkov dostupný bez viazanosti za 10€ mesačný poplatok. Za tento získate 100 voľných minút na volania do všetkých slovenských telefónnych sietí, 100 minút vo vlastnej sieti a 100 bodov v rámci zákazníckeho programu Clubcard.

“Body Clubcard k paušálu a za dobíjanie kreditu na predplatenej karte sa môžu hromadiť na jednom rodinnom Clubcard účte a následne sa môžu spätne využiť pri nákupe pre celú rodinu,” uviedla marketingová manažérka Tesco mobile Alexandra Grič.

Významnou zmenou je aj prechod z minútovej na sekundovú tarifikáciu už od prvej sekundy hovoru. Po prečerpaní paušálu sa za služby účtujú rovnaké poplatky ako v prípade predplatených kariet, tzn. volania na čísla v sieti Tesco mobile za 1 cent/min. a volania do ostatných sietí SR 10 centov/min. Za odoslanie SMS zákazník zaplatí 5 centov.

Tesco mobile začal tiež ponúkať svoj prvý dátový balík s objemom dát 500MB, ktorý je dostupný za cenu 5€ a ponúka maximálnu rýchlosť sťahovania 512Kbps. Po prekročení dátového limitu sa zníži prenosová rýchlosť a nebudú sa účtovať žiadne ďalšie poplatky. Okrem 500MB dátového balíka bude všetkým zákazníkom tiež automaticky aktivovaná služba Internet na DNES, pri ktorej môžete preniesť 20 MB dát prenosovou rýchlosťou 512 kbps.  Po prekročení tohto objemu môžete internet využívať aj naďalej pri zníženej rýchlosti, pričom viac ako 1 € v daný deň za prenos dát nezaplatíte. So začiatkom nového dňa má zákazník k dispozícii nový denný dátový strop a účtovanie jeho prenosov sa tak opäť začne od 0 € a zastaví sa na 1 €.

23.11.2011

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+