MojAndroid

Aj vo vašej peňaženke sa nachádza tá malá bielo-červeno-modrá kartička, ktorú si “pípnete” pri každom nákupe v supermarkete Tesco? (samozrejme za predpokladu, že nezabudnete). Pri nákupe s vernostnou kartou Clubcard Tesco sa majiteľovi karty za každé euro nákupu vráti 1 cent, ktorý sa mu pripíše na Clubcard konto. Centy sa štvrťročne premenia na poukážky na nákup v predajniach Tesco. Okrem poukážok dostávajú majitelia Clubcard pri vyúčtovaní do svojich schránok aj zľavové kupóny na tovar, ktorý najviac obľubujú.

Tesco benefity už aj vo vašom smartfóne

Využívanie benefitov Tesco Clubcard bude pre vyše milióna majiteľov vernostnej karty odteraz ešte jednoduchšie. Tesco totiž v tomto roku výrazne zlepšilo aplikáciu Clubcard pre smartfóny.

Vďaka vynovenej mobilnej aplikácii majú zákazníci ihneď prehľad o tom, koľko bodov nazbierali za nákupy, aj výšku odmeny v podobe nákupnej poukážky do predajní Tesco. Spravovanie Clubcard konta je tiež jednoduchšie – v aplikácii si zákazník dokáže zmeniť svoje osobné údaje, napríklad ak zmenil adresu bydliska.

Rovnako sa môže pár klikmi rozhodnúť, či chce dostávať vyúčtovanie s poukážkami a kupónmi poštou do schránky, alebo ekologickejšou formou – teda elektronicky. Aplikácia prehľadne ponúka majiteľom Clubcard aj všetky zľavy a akcie na jednom mieste.

Aplikáciu využíva už viac ako 120 tisíc zákazníkov

Aplikáciu sme inovovali podľa tipov a pripomienok našich zákazníkov. Podstatnou zmenou v aplikácii je, že zákazníci majú svoju Clubcard kartu poruke hneď po spustení aplikácie. Majitelia vernostnej karty tak nemusia nosiť so sebou papierové kupóny a poukážky, ale všetko nájdu jednoducho v aplikácii. Pri nákupe potom stačí ukázať pokladníkovi kupón v aplikácii na naskenovanie a zľava je automaticky odčítaná od nákupu. Naším cieľom je, aby bolo nakupovanie pre zákazníkov Tesco nielen jednoduchšie, ale aj zábavnejšie.

Uviedla Dominika Lukáčová, manažérka kampaní a operačných procesov Clubcard pre Tesco na Slovensku.

Aktuálne najobľúbenejšiu vernostnú kartu na Slovensku pravidelne využíva viac ako milión ľudí. Vo svojich smartfónoch má aplikáciu Clubcard stiahnutú viac ako 120-tisíc zákazníkov, pričom každý deň počet používateľov rastie. Aplikácia je dostupná na stiahnutie zdarma v App Store alebo Google Play.

Verzia: 2.1.0
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 2.1.0
Aktuálna cena: Zdarma

Zdroj: Tlačová správa

12.12.2017

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+