MojAndroid

Určite ste si stihli všimnúť, že majitelia zariadení s Tegra 2 (Tegra 3) procesormi majú vždy prví právo na stiahnutie niektorých veľmi exkluzívnych herných titulov. Stačí spomenúť len pár titulov ako Dead On Arrival, Galaxy on Fire 2 či Zen Pinball a už sa mnohým zbiehajú slinky. Inak to nebude ani s pripravovaným herným titulom Meltdown On Mars, ktorý takisto nesie koncovku THD, ktorá odčleňuje hry pre Tegra zariadenia od ostatných. Tohto titulu sa majitelia Tegra zariadení dočkajú už tento mesiac! Posledné informácie od NVIDIA svedčia o tom, že tento titul bude akčným spojením tower defense a shooter žánrov, preto sa máte na čo tešiť!

Ak patríte medzi fanúšikov hier s top-view = pohľadom zvrchu, ako je napríklad Gun Bro’s, pri Meltdown on Mars si prídete určite na svoje. Spojenie akčnej strieľačky s tower defensovkou v mnohých z nás vyvoláva zaujímavé predstavy, no spojenie imobilných zbraní (veže, barikády, …) a mobilných jednotiek (tanky, …), do ktorých patríte aj vy s vašou zbraňou, môže byť vynikajúcim žrútom času! Vďaka sile Tegra 2 a Tegra 3 procesorov bude táto hra plná real-time svetelných efektov, ktoré budú doplnené realistickým herným engine-om, čo pritiahne určite mnoho používateľov. Ak sa aj vy neviete dočkať, kedy si túto veľmi zaujímavú hru zahráte, sledujte NVIDIA Tegra zónu a náš portál, na ktorom vás budeme o príchode tejto hry určite informovať!

Zdroj,screeny: AndroidCommunity

11.2.2012

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+