MojAndroid

Vývojárske štúdio Imangi Studios dnes oznámilo, že najnovšia hra Temple Run 2 zaznamenala 50 miliónov stiahnutí na platformách Android, iOS a Kindle, za prvých 13 dní od uvedenia do jednotlivých obchodov. Prekonala tak predchádzajúci rekord, držaný titulom Angry Birds Space, pre najrýchlejšie rastúcu mobilnú hru. Za prvých 24 hodín sa stala jednotkou v rebríčku Top 10 hier zdarma v AppStore a počas tohto obdobia si ju stiahlo viac než 6 miliónov používateľov. Po zverejnení v Google Play a Amazon Marketplace pokračovala v rýchlom raste a v oboch sa rovnako rýchlo stala najsťahovanejšou hrou.

Temple Run 2

Keith Shepherd, spoluzakladateľ spoločnosti Imangi uviedol: “Hra prekonala naše najdivokejšie sny a my sme nadšení, že hráči a fanúšikovia prijali Temple Run 2 v tak krátkom časovom období“. Predchádzajúca verzia doposiaľ zaznamenala viac než 170 miliónov stiahnutí, no jej úspešné pokračovanie pravdepodobne vystrelí na ďaleko vyššie číslo.

Obe verzie hry sú dostupné zdarma v obchode Google Play a môžete si ich stiahnuť jednoducho kliknutím na náš widget nižšie.

Verzia: N/A
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: N/A
Aktuálna cena: Zdarma

Verzia: 1.6.4
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.6.4
Aktuálna cena: Zdarma

Zdroj: phandroid

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+