MojAndroid

Ak vám náhodou skončila viazanosť alebo plánujete presun čísla od jedného operátora k druhému, máme pre vás niekoľko informácií. V tohtotýždňovej Téme týždňa sme sa totižto venovali ponuke slovenských operátorov a nižšie si môžete prezrieť, čo všetko vám naši operátori na Vianoce ponúkajú.

    

Orange

Ponuka operátora Orange sa po zásadnej zmene, ktorá sa uskutočnila skôr v tomto roku, moc nezmenila. Orange si zakladá na svojich WOW paušáloch, v ktorých si zákazník môže vyskladať taký program, ktorý mu najviac vyhovuje. Pri WOW paušáloch si môžete vybrať z ponuky nekonečných volaní do siete Orange, nekonečných SMS a MMS správ, mobilného internetu a doplnkových služieb. Klasické predplatené minúty zo svojej ponuky Orange vymazal a zákazník si ich môže zakúpiť len vo forme predplateného kreditu. Cena za jednu minútu pritom klesá v priamom pomere s tým, koľko minút prevoláte. 100 minút hovoru vás tak vyjde približne 10 EUR. Ceny jednotlivých súčastí nájdete na obrázkoch nižšie. Nakoniec musíme ešte pripomenúť, že Orange ponúka rôzne zľavy pri kombinovaní jednotlivých súčastí paušálu. Napríklad pri kombinácii s mobilným internetom Klasik máte nekonečné SMS a MMS za cenu 1,99€ (normálna cena 6,99€). Rovnako klesá aj poplatok za mobilný internet pri prekročení istej výšky mesačného poplatku.

  

  

Vo vianočnej ponuke spoločnosť Orange pridala niekoľko výhodných ponúk. Ako prvú si môžeme spomenúť ponuku na Nekonečné volania v rodine, ktorá zákazníkovi vzniká pri mesačnom poplatku za paušál aspoň 21,99€ (bezplatné volanie a SMS pre 2 členov v rodine, ktorí platia aspoň 6€ mesačne), prípadne pri poplatku 24,99€ a vyššom má zákazník právo až na 4 členov z rodiny, ktorým môže počas obdobia dvoch rokov bezplatne volať a písať SMS. Viac o ponuke na obrázku nižšie.

 

Orange chce zákazníkov prilákať aj od ostatných operátorov. Ponúka preto paušál Nekonečno Extra, v ktorom získate za prenos čísla zľavu na paušál až vo výške 120€ (vo forme zliav z mesačného poplatku) a rovnako získavate zľavu aj na nový mobilný telefón, tentokrát až do výšky 180€ (všetko však len pri 2-ročnej viazanosti). Mesačný poplatok za tento paušál s nekonečnými hovormi do všetkých sietí je stanovený na 29,99€, prípadne 24,99€ po uplatnení zľavy za prenos čísla.

 

Okrem toho ponúka Orange aj ďalšie výhody. Ak odporučíte svojim známym Orange a oni si u tohto operátora založia nový paušál, alebo prenesú už existujúce číslo, môžete si s daným účastníkom bezplatne volať a SMS-kovať a pritom získavate obaja aj výhody vo forme zliav na nové zariadenie. Pre vás ide o zľavu 20€ a váš známi získa za prenos čísla zľavu, ktorú sme opisovali o odstavec vyššie. Získať môžete aj tablet za 1€, ak sa výška vášho mesačného programu prehupla cez hranicu 27,99€ a vo svojom WOW paušále máte aj mobilný internet Klasik. Rovnako sa môžete zapojiť do niektorej z vianočných súťaží o 75 áut Mini One a 75 tabletov Huawei MediaPad, prípadne využiť ďalšie výhody operátora, akými sú napríklad mobilný telefón na splátky bez navýšenia, či rôzne iné doplnkové služby.

Pre porovnanie s ostatnými operátormi sme si v Orange-i vyskladali imaginárny paušál. Za 100 minút, nekonečné SMS a MMS (iná ponuka pre SMS sa tu nevyskytuje) a 2 GB mobilného internetu, bez nového mobilného telefónu, by sme platili mesačne 21,98€.

Tento článok je rozdelený na viacero častí: 

  1. časť: Ponuka operátora Orange,
  2. časť: Ponuka operátora Telekom,
  3. časť: Ponuka operátora O2,
  4. časť: Ponuka od ostatných operátorov a záver.
16.12.2012

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+