MojAndroid

Včera ste sa mohli zúčastniť už tretej Android Roadshow tohto roku, ktorá sa konala v Bratislave, konkrétne v hoteli Kempinski River Park Bratislava. Od 9:30 hod. ste mohli zažiť prednášky našich partnerov, spoločností Eset, HTC, Asus, Tatra Banka, Sygic, Acer, či dokonca aj prednášku od vývojárov výbornej slovenskej aplikácie VoteHub. Čerešničkou na torte bola prednáška Rastislava Kulicha z Google Slovensko, ktorú ste si mohli vychutnať medzi prvými.

 

VoteHub
Pragmatic Mates
Verzia 2.2.0 (21. 5. 2012)
Veľkosť 1,1 MB
2.2+

Zadarmo

Všetky video-pozvánky od našich partnerov  nájdete v našom článku – ZAJTRA: Android Roadshow 2012 Bratislava. Tešíme sa na vás [VIDEO]

Ak ste práve nepočúvali jedného z prezentátorov vo veľkej sále, mohli ste si užiť jednu zo sprievodných aktivít. Hneď pri vstupe do sály ste mohli nájsť aj stánok MôjAndroid.sk tímu, kde sme vám predstavovali zariadenia, ktoré sme testovali alebo ktorých recenziu sa ešte len chystáme napísať, a kde ste sa chodili radiť, informovať a pýtať na všetky novinky zo sveta Androidu. Pri našom stánku bol najväčším hitom smartfón Samsung Galaxy SIII, ktorý ste si mohli prezrieť aj s kompletným originálnym príslušenstvom, vrátane dokovacích staníc, stylusu, ochranných púzdier či dokonca aj Allshare Castu, ktorý ste si mohli vyskúšať aj priamo na mieste s našou TV.

  

MôjAndroid.sk tím si pre vás pripravil aj hru Angry Birds naživo, kde ste si mohli vyskúšať vašu silu a presnú mušku pri hádzaní plyšových figúrok z Angry Birds a takisto ste si mohli v ďalšom stánku kúpiť naše Android tričká.

Okrem týchto aktivít ste si mohli prezrieť aj najnovšie zariadenia a produkty od našich partnerov, ktorí ich prezentovali vo vlastných stánkoch. S radosťou vám na vaše otázky odpovedali spoločnosti HTC, Shark Computers, Asus, Eset aj Lenovo a prezrieť ste si mohli ich najnovšie výrobky ako napríklad novú sériu smartfónov HTC One, tablety Prestigio, zaujímavý Asus Padfone, najnovšiu verziu antivírusového programu od Esetu a takisto nové tablety od spoločnosti Lenovo.

   

Spolu vás prišlo na Android Roadshow do Bratislavy veľmi veľa a dúfame, že si každý z vás prišiel na svoje. Spolu sme vám rozdali až 33 hodnotných cien – 30 navigácií Sygic, smartfón HTC One V, tablet Lenovo IdeaPad K1 aj výkonný Asus Transformer Prime. 

Veríme, že sa vám tretia Android Roadshow v Bratislave páčila a dúfame, že sa zúčastníte aj ďalších našich stretnutí s Android fanúšikmi. V komentároch nám môžte písať, čo sa vám na Android Roadshow v Bratislave páčilo, aké máte z nášho stretnutia zážitky či pocity a čo by ste poprípade na dalšej Android Roadshow, ktorá sa bude mimochodom  konať 29.9.2012 v Prešove, chceli zmeniť či vylepšiť.

Celý MôjAndroid.sk tím ďakuje všetkým fanúšikom aj partnerom za účasť na Android Roadshow v Bratislave! 

Všetky fotografie priamo z Android Roadshow v Bratislave nájdete v tomto odkaze.

17.6.2012

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+