MojAndroid

Operátor Telekom dnes spúšťa niekoľko veľmi zaujímavých akcií. Okrem zlacnených konkrétnych modelov či vybraných zariadení pre program Magenta 1 prináša plošné zníženie cien pre zariadenia zo štýlovej a exkluzívnej kategórie.

Zľavy na telefón do 150 EUR

Dnes štartuje limitovaná akcia až do odvolania, kedy Telekom plošne znižuje ceny v dvoch kategóriách smartfónov. V štýlovej kategórii dôjde k zníženiu prvotného poplatku k paušálu ÁNO L o 8 až 28 EUR. V tejto kategórii nájdeme zariadenia ako Sony Xperia 10, Huawei Mate 20 lite či hernú konzolu PS4 a ďalšie.

V exkluzívnej kategórii môžete ušetriť oveľa viac. Pri paušále ÁNO L ušeštríte na prvotnom poplatku až 120 – 150 EUR, pri ÁNO XL 48 až 100 EUR. V tejto kategórii nájdete špičkové smartfóny ako Samsung Galaxy Note9, S10 či Huawei Mate 20 Pro a mnohé iné.

Huawei P30 kúpite stále výhodnejšie

V Telekome naďalej pokračuje špeciálna limitovaná akcia na Huawei P30, v rámci ktorej môžete oproti štandardným cenám ušetriť 28 až 76 EUR podľa zvoleného paušálu. Výhodou je, že telefón je dostupný aj pre paušál ÁNO S. Operátor sa zatiaľ nechystá túto akciu zrušiť.

Dopredaj predchádzajúcich generácií s lepšími cenami

Telekom tiež dopredáva minulé generácie smartfónov. Tie najskôr prvotne zlacnil a teraz túto akciu zdvojnásobil. Oveľa výhodnejšie si tak môžete kúpiť Huawei P20 Pro či Sony Xperia XZ3.

Samsung Galaxy A40 a A50 pre Magenta 1

Ako obyčajne, aj teraz sú v rámci programu Magenta 1 dostupné dva zľavnené modely. V tomto prípade sú to konkrétne smartfóny Samsung Galaxy A40 a Samsung Galaxy A50, kde čakajú nasledovné zľavy:

  • Pri Samsung Galaxy A40 ušetríte 2 EUR mesačne v paušáloch ÁNO S, ÁNO M, ÁNO M Data aj ÁNO L (dokopy 48 EUR)
  • Pri Samsung Galaxy A50 ušetríte nasledovne:
    • 2 € mesačne pri ÁNO XL (spolu 48 €)
    • 3 € mesačne pri ÁNO L (spolu 72 €)
    • 2 € mesačne pri ÁNO S, M a M data (spolu 48 €)
3.5.2019
Zdroj: Tlačová správa

+