MojAndroid

Po úspechu Letných balíkov dát prichádzajú pre klientov Telekomu Zimné balíky dát. Od 1. decembra 2019 si môžu zákazníci aktivovať ďalšie dáta, a to až do 30 GB.
Hoci bol Letný balík úspešný, v novembri operátor zaznamenal nárast aktivácií. Zimný balík dát mal v novembri o 21,5 % viac aktivácií ako Letný balík v auguste.

Princíp Zimného balíka dát

Aktuálny Zimný balík dát funguje výhradne cez aktiváciu v aplikácii Telekom. Každý zákazník s paušálom ÁNO, ÁNO Biznis, Happy, Bez záväzkov i predplatenou kartou Easy si môže aktivovať balík jedenkrát.

Balíček má rôznu veľkosť, a to podľa paušálu zákazníka či predplatenej karty. Dáta sú platné do konca kalendárneho roka, teda do 31. 12. 2019.

1 GB pre Easy zákazníkov

Zákazníci predplatenej karty Easy môžu cez Telekom aplikáciu v decembri získať vďaka Zimnému balíku dát navyše 1 GB.

Na ÁNO extra dáta až do 30 GB

Pre najnovšie programy ÁNO získajú zákazníci extra porcie dát od 250 MB až do 30 GB, pričom obľúbený program ÁNO M Data dostane 5 GB navyše alebo súčasný bestseller ÁNO L ďalších 10 GB.

Program Objem dát
ÁNO S 250 MB
ÁNO M 500 MB
ÁNO M Data 5 GB
ANO L  10 GB
ÁNO L Biznis 15 GB
ÁNO XL 25 GB
ÁNO XL Biznis 25 GB
ÁNO XXL 30 GB

Balíky aj pre paušály Happy a Bez záväzkov

Nezabudlo sa ani na zákazníkov starších programov Happy a Bez záväzkov. Klienti s programom Happy môžu využívať dáta v rozmedzí od 250 MB do 25 GB. Klienti programu Bez záväzkov majú k dispozícii 250 MB.

Program Objem dát
Happy XS mini 250 MB
Happy XS 250 MB
Happy S 500 MB
Happy M 1 GB
Happy L 5 GB
Happy XL volania  1 GB
Happy XL data 5 GB
Happy XL 10 GB
Happy XXL 10 GB
Happy Profi 25 GB

 

Zdroj: Tlačová správa

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+