MojAndroid
Tento článok je rozdelený na niekoľko častí: 

TV

V priebehu druhého štvrťroka pribudnú do balíkov viaceré nové TV kanály, ktoré bude Telekom postupne oznamovať a budú poskytnuté zadarmo. Prvým rozšírením bude zaradenie JOJ Sport, RiK TV a Markíza Krimi. Ďalšou novinkou je rozšírený TV archív pre Magenta 1, ktorý je zadarmo v tejto skupine – počet kanálov sa zvýši z 5 až na 16 v HD.

Magio Go

Magio Go vo variante M bude drahšie o 1,50 € mesačne. Pre vyššie programy sa uplatní výhodnejšia cena podľa využívania služieb v balíku s internetom. Zákazník dostane aj zľavu na Magio GO Box 50 centov pri programoch L a XL.

Technológia Program Cena samostatne
OTT Magio GO M 14,40 €
Magio GO L 20,40 €
Magio GO XL 25,40 €

Magio TV na IPTV

Podobne to bude fungovať aj pri Magio TV na technológii IPTV so set-top-boxom. Nižší variant M bude mať cenu vyššiu o 1,5 € mesačne. Dva vyššie programy môžu mať výhodnejšiu cenu pri balíku s internetom a zároveň aj zľavu na set-top-box.

Technológia Program Cena samostatne
IPTV Magio Televízia M 12,40 €
Magio Televízia L 18,40 €
Magio Televízia XL 23,40 €

Magio Sat

Pri satelitnej televízii sa cena základného balíka M zvýši o 1 €. Pri vyšších variantoch L a XL sa opäť uplatňuje zľava pri kombinácii s internetom.

Technológia Program Cena samostatne
Satelit Magio Sat M 11,90 €
Magio Sat L 17,40 €
Magio Sat XL 22,90 €

Vyššie zľavy v Chytrom balíku pri TV+internet

V rámci Chytrého balíka sa budú zvyšovať balíčkové zľavy a pri TV službe sa v balíku navýši jej zľava (resp. zníži jej cena) o 50 centov. Ak má zákazník aj internetovú službu, získa pri nej ďalšiu zľavu 50 centov. Ak zákazník využíva dve služby (internet+TV), bude navýšenie balíčkovej zľavy o 1 € (50 centov za internet, 50 centov za TV) a rovnako aj pri triple play balíku s pevnou linkou (50 centov za internet, 50 centov za TV).

Tento článok je rozdelený na niekoľko častí: 
28.4.2022

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+