MojAndroid

Operátor Telekom už tradične v piatok priniesol aktualizáciu svojej ponuky zariadení. Horúcou novinkou je nedávno predstavený dostupný smartfón LG K40, ktorý zaujme najmä cenou. Pribudla ale aj nová farba telefónu Samsung Galaxy A50 a ďalšie zaujímavé zmeny.

LG K40: Nižšia trieda s dobrou cenou

Novinka LG K40 zaujme najmä svojou cenou, ale aj moderným spracovaním a niektorými zaujímavými fičúrami. Telefón ponúka 5,7″ HD+ displej, 8-jadrový procesor, 2 GB RAM a 32 GB vnútornej pamäte, ktorú môžete rozšíriť pamäťovými kartami. Poteší aj batériou s kapacitou 3000 mAh, 16MP hlavným a 8MP predným fotoaparátom. Tento šikovný smartfón môže byť váš už za 3 eurá mesačne.

Samsung Galaxy A50 v novej farbe

Jedno z najzaujímavejších zariadení strednej triedy Samsung Galaxy A50 je v ponuke operátora Telekom už niekoľko dní. Teraz ale prichádza aj v novej, modrej farbe, pričom ceny ostávajú nezmenené, ako aj prítomnosť zariadenia v ponuke programu Magenta 1. Telefón zaujme okrem celkom nového procesoru aj tromi fotoaparátmi na zadnej strane vrátane šikovného ultra-širokouhlého foťáku.

Honor 8A v ponuke aj k mobilnému internetu

Telekom zaradil do ponuky novinku Honor 8A minulý týždeň k štandardným paušálom ÁNO. Teraz však pridáva novú možnosť. Honor 8A si budú môcť zákazníci zobrať aj k programom Mobilného internetu, pokiaľ nepotrebujú nový router alebo modem:

  • k programom Mobilný internet M a L bude k dispozícii za 1 € mesačne + 1 € prvotná cena
  • k programu Mobilný internet S za 4 € mesačne + 29 € prvotná cena

Magenta 1: Samsung Galaxy A50 & Samsung Galaxy A7

V Magenta 1 sú dostupné dva telefóny. Aktuálnym modelom je novinka Samsung Galaxy A50, pri ktorej sa dá ušetriť:

  • 2 € mesačne pri ÁNO XL (spolu 48 €)
  • 2 € mesačne + 20 € pri prvom poplatku pri ÁNO L (spolu 68 €)
  • 2 € mesačne pri ÁNO S, M a M data (spolu 48 €)

Do vypredania zásob je v Magenta 1 aj model Samsung Galaxy A7, kde možno ušetriť:

  • 1 € mesačne + 18 € pri prvom poplatku na ÁNO XL (spolu 42 €)
  • 1 € mesačne + 30 € pri prvom poplatku pri ÁNO L (spolu 54 €)
  • 2 € mesačne pri ÁNO S, M a M data (spolu 48 €)
5.4.2019
Zdroj: Tlačová správa

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+