MojAndroid

Spoločnosť Telekom sa rozhodla zaradiť do ponuky dve zaujímavé novinky. Prvá je tu pre zákazníkov, ktorí odporučia známym prechod k ružovému operátorovi a za odmenu dostanú ako bonus voľné dáta na celé 2 roky. Druhou novinkou je produkt pre zákazníkov, ktorí bývajú na ďalej od miest (lazy či kopanice) a budú môcť využívať internet naplno vďaka mobilnej technológii.

1 GB mesačne po celé dva roky za odporúčanie známeho

Novú akciu môžu zákazníci využiť od 1. februára do 31. marca 2018,. Je to nová akcia pre mobilné paušály Happy. Ak zákazník odporúča číslo svojho známeho cez Telekom aplikáciu, a potom si prenesie číslo do Telekomu, obaja získajú 1 GB mesačne k svojmu paušálu Happy.

Maximum takto odporúčaných telefónnych čísel je tri. Zákazník si tak môže prilepšiť až o 3 GB mesačne, a to počas celej doby viazanosti (spolu až do 72 GB za celé obdobie). Táto akcia platí pre paušály Happy M a vyššie. Odporúčania môže zákazník vykonať aj pohodlne cez Telekom aplikáciu, prípadne v Telekom centre.

Magio internet vzduchom: ak tu nie je optika či DSL

Telekom zároveň od 1. februára 2018 zaradí do ponuky aj novú službu Magio internet vzduchom. Novinka je  určená hlavne pre zákazníkov, ktorí nemajú v mieste  bydliska širokopásmové internetové pripojenie a chceli by využívať internet plnou rýchlosťou. Telekom im dá možnosť pripojenia až do rýchlosti 300/50 Mbps vďaka  4G sieti s dobrým pokrytím i kvalitou. Klient v rámci neho môže využiť 50 GB mesačne na prenos dát v 4G i v ďalších mobilných sieťach Telekomu. Mesačný poplatok je podľa cenníka 45 € (bez viazanosti i s 24-mesačnou viazanosťou).

Magio internet vzduchom môže zákazník získať za 15 € mesačne a bude dobrou voľbou pripojenia, ak klient splní niekoľko podmienok:

  • v lokalite nemá širokopásmové pevné pripojenie
  • službu bude využívať iba na jednej adrese, resp. najviac v okruhu 1 km od uvedenej adresy
  • na adrese je dostatočná intenzita 4G signálu

Zdroj: tlačová správa

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+