MojAndroid

Operátor Telekom nezažil zrovna najpodarenejší koniec minulého pracovného týždňa, keď v piatok zažil obrovský výpadok svojich služieb. Prakticky od rána do neskoršieho poobedia fungovala sieť sporadicky a iba pre niektorých používateľov, pričom najväčšmi boli ovplyvnené volania. Telekom medzi časom chybu odstránil a teraz kompenzuje nedostupnosť svojich služieb.

Dušan Švalek, výkonný riaditeľ pre Slovensko, potešil zákazníkov:

“Radi by sme vám oznámili, že po piatkovom výpadku je naša sieť stabilná a všetky naše systémy bežia naplno. Počas posledných dní a najmä počas víkendu sme venovali obrovské množstvo úsilia na zabezpečenie čo najlepšej funkcionality – výpadok bol úspešne diagnostikovaný a odstránený.

Počas posledných dní sme monitorovali výkon sietí, aby sme skontrolovali plný výkon našej prevádzky. V piatkovej finálnej aktualizácii sme dali zákazníkom sľub, že to nenecháme len tak.

Chceme ho dodržať, a preto dáme tento piatok 17.5.2019 v mobilných sieťach bezplatné volania, správy a dáta na Slovensku zadarmo pre všetkých bez ohľadu na to, či zažili výpadok alebo im služby fungovali. Tieto výhody budú k dispozícii pre všetkých a automaticky. Ešte raz ďakujem všetkým za pochopenie a verím, že nám zachováte svoju priazeň.”

Neobmedzené volania, SMS a dáta tak budú môcť čerpať všetky zákazníci Telekomu už tento piatok. Operátor nám potvrdil, že volania a SMS môžu zákazníci neobmedzene posielať do všetkých sietí. Akcia sa nevťahuje iba na audiotextové čísla.

14.5.2019
Zdroj: Telekom

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+