MojAndroid

Telekom dnes predstavil kompletnú vianočnú ponuku pre rok 2018, ktorá zahŕňa viac dát pre paušály, výhody pre firemných zákazníkov, nové zariadenia a dve zariadenia k mobilným paušálom.

Vianočné akcie na Easy

V Telekome začala vianočná kampaň na Easy, ktorá ponúkne dve hlavné novinky. Prvou bude možnosť kúpiť si ročný balík dát rôznych veľkostí, druhou je šanca skúšať StreamOn až do konca roka zadarmo. Od stredy, 24. októbra 2018 umožní Telekom novú možnosť kupovania dát. Ročné balíky umožnia za jeden poplatok získať 12 mesačných porcií dát, ktoré sú zákazníkovi k dispozícii na 30 dní. Ak ich zákazník neminie, prenesú sa mu do ďalšieho mesiaca a kumulujú počas celého 12-mesačného obdobia. Ak zákazník v danom mesiaci dáta vyčerpá, môže si ďalšie dokúpiť (1 GB za 3 €).

K dispozícii budú dva balíky:

  • väčší balík – obsahuje 24 GB dát (12 x 2 GB) za cenu 49 € (štandardná cena je 69 €)
  • menší balík – obsahuje 6 GB dát (12 x 512 MB) za akciových 19 € (štandardná cena je 29 €)

Zákazníci si budú môcť ročné balíky kúpiť buď pomocou Telekom aplikácie alebo SMS správy s textom ROK24GB alebo ROK6GB na číslo 12330. Druhou možnosťou je kupón, ktorý bude k dispozícii na predajni alebo na webe. Tento kupón je možné využiť aj ako darček napríklad rodičom či deťom.

StreamOn raz do týždňa

Od 1. novembra 2018 bude prebiehať aj vianočná akcia so službou StreamOn. Zákazníci si budú môcť každý týždeň vybrať jeden deň a aktivovať cez novú Telekom aplikáciu StreamOn na Easy bezplatne. Získajú ho v štandardnom Easy profile, t.j. 200 MB dát + bezplatné sledovanie videa a počúvanie hudby cez podporované aplikácie. Deň v týždni si vyberá zákazník sám a akciu môže využívať až do 31. decembra 2018.

Posilnenie paušálov ÁNO, hlavne viac dát

„Súčasťou našej vízie sú Najlepšie dáta v najlepšej sieti. Telekom každý rok investuje desiatky miliónov eur do 4G siete, máme top ponuku LTE telefónov a o našej výbornej zákazníckej skúsenosti na 4G sieti svedčí už 5 certifikátov Best in Test od P3 Communications. Samozrejme, vždy chceme mať aj konkurenčnú ponuku dát, čo sme ukázali v apríli uvedením paušálov ÁNO. Dnes posúvame hranice ďalej a aby zákazníci mali najlepšie dáta v najlepšej sieti, do ponuky pribudne paušál ÁNO M Data a do trojice paušálov ÁNO L, XL a XXL pridáme ďalšie výrazné objemy dát,“ uviedol Dušan Švalek, výkonný riaditeľ pre rezidenčný segment spoločnosti Slovak Telekom.

Nový paušál ÁNO M data je zameraný hlavne na zákazníkov, ktorí nepotrebujú veľa telefonovať, ale viac ich zaujímajú dáta. Paušál obsahuje 100 voľných minút do všetkých sietí a 4 GB dát. Výhodnejší je v skupine Magenta 1, kde sa jeho obsah zvýši na 200 minút do všetkých sietí a 8 GB dát. ÁNO M Data stojí 20 € mesačne, vzťahujú sa naň aj rovnaké dotačné podmienky hardvéru ako pre ÁNO M.

Viac dát ponúknu aj paušály ÁNO L, ÁNO XL a ÁNO XXL:

  • ÁNO L bude mať po novom 10 GB dát mesačne a až 15 GB dát mesačne v skupine Magenta 1. (Doteraz mali zákazníci 4 / 8 GB).
  • ÁNO XL bude mať po novom 20 GB dát mesačne a až 30 GB dát mesačne v skupine Magenta 1. (Doteraz 10 / 20 GB).
  • ÁNO XXL bude mať po novom 30 GB dát mesačne a až 45 GB dát mesačne v skupine Magenta 1. (Doteraz 20 / 40 GB).

K dispozícii aj nové zaujímavé zariadenia

Telekom hovorí, že ťahúňom novej ponuky by mal byť robotický vysávač iRobot Roomba 965, ktorý je akýmsi globálnym bestsellerom. Pre zákazníkov fixných služieb ho Telekom ponúkne za 15 € mesačne (+ úvodnú cenu 1 € aspoň pri jednej službe XL resp. 69 € pri jednej službe L).  Druhým atraktívnym zariadením bude 49“ TV Samsung s UltraHD rozlíšením. Pre zákazníkov fixných služieb ho Telekom ponúkne za 13 € mesačne (+ úvodnú cenu 1 € aspoň pri jednej službe XL resp. 69 € pri jednej službe L). Tretie zariadenie poteší hlavne hráčov. Jedná sa o Sony PlayStation 4, 500 GB s dvomi ovládačmi a 3 hrami  (God of War, Gran Turismo Sport a Horizon: Zero Dawn). Súčasťou je aj trojmesačné predplatné služby PS Plus.

Dvojičky k mobilným paušálom a notebook

K portfóliu pevných služieb ponúkne Telekom notebook Lenovo IdeaPad 330S s 15,6“ displejom, Intel Celeron N4000 @ 1.1 GHz procesorom, 4 GB RAM a 500 GB HDD. Jeho cena je stanovená na 10 € mesačne (+ úvodnú cenu 1 € aspoň pri jednej službe XL resp. 69 € pri jednej službe L).  Aj tento rok ponúkne Telekom obľúbenú akciu s dvojičkami: zákazník si môže k jedinému paušálu ÁNO zakúpiť dve zariadenia súčasne.

Tento rok bude v kombinácii predávaný smartfón Huawei P20 lite 64GB a ako darček získajú zákazníci Huawei MediaPad T3 10.0. Ceny sa pohybujú od 1 € na začiatok a 1 € mesačne v prípade programu ÁNO XXL až po 149 € na začiatku a 9 € mesačne pre paušál ÁNO S.

Vo vianočnej kampani ponúkne Telekom aj dátový bonus k paušálu. Pri aktivácii alebo predĺžení zmluvy s paušálom ÁNO získa zákazník na celé obdobie 24-mesačnej viazanosti 2 GB dát mesačne navyše. Akcia platí od 24. októbra 2018 pre všetkých zákazníkov – tých, čo majú ÁNO v skupine Magenta 1, aj tých, čo ho využívajú samostatne. Zaujímavou ponukou je aj služba StreamOn, ktorú budú môcť zákazníci s paušálom ÁNO využívať dva mesiace od momentu aktivácie zdarma.

Nová ponuka aj pre firmy

Firemní zákazníci môžu získať bonus na nákup zariadení v hodnote až 3-násobku mesačnej platby za mobilné služby.  Zákazník môže bonus použiť na nákup akéhokoľvek zariadenia z cenníka neakciových telefónov. V prípade aktivácie novej služby alebo predĺženia viazanosti existujúcej služby ÁNO aj na nákup akciových zariadení. Je len na zákazníkovi či bonus minie naraz alebo postupne – môže ho využiť pri nákupe jedného zariadenia, alebo si ho rozdeliť na viacero zariadení. Bonus na nákup zariadení môže využiť ihneď pri podpise zmluvy alebo počas nasledujúcich 27 mesiacov od jej podpisu.

Podmienky získania bonusu:

  • Zákazník si aktivuje novú doplnkovú službu alebo prejde na vyšší program
  • Využíva mobilné služby v minimálnej hodnote 50 €
  • Využíva fixné alebo ICT služby v minimálnej hodnote 30 €

Benefit získa aj zákazník, ktorý využíva len mobilné služby (nad 50 eur mesačne). V tom prípade získa hardvérový bonus vo výške jeho mesačnej mobilnej platby.

Náš tip
Telekom zjednotí 50 centové denné limity na Easy Pecka kartách, viac ako 50 centov nezaplatíte
22.10.2018
Zdroj: tlačová správa

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+