MojAndroid

Vianočná ponuka Telekomu je bohatá. Zákazníci dostanú prekvapenia priamo v aplikácii, k dispozícii sú obľúbené dvojičky zariadení za výhodné ceny a aj ďalší zaujímavý hardvér, ktorý sa výborne hodí aj ako darček pod stromček. 

Ponuka však nie je limitovaná len na smartfóny a ich príslušenstvo. V Telekome môžete nájsť aj iné zaujímavé zariadenia. 

Čistička vzduchu Stadler Form Roger sa hodí do každej domácnosti

Táto prémiová čistička vzduchu od švajčiarskeho výrobcu je presne to, čo potrebujete, ak chcete mať vzduch vo vašej domácnosti v ideálnom stave. Ovládať ju je možné pomocou aplikácie a vďaka modernému dizajnu bude ozdobou vašej domácnosti.

Roger vzduch účinne zbaví alergénov, peľových častíc, prachu, baktérií či vírusov, vrátane COVID-19. Účinný filter zachytáva 100 % škodlivých častíc od veľkosti 0,255 mikrometra, zničí 99,3 % koronavírusov a 99,9 % vírusov chrípky A. 

Stadler Form Roger
Stadler Form Roger | Zdroj: Miroslav Schwamberg

Čistotu ovzdušia neustále monitoruje pomocou integrovaného laserového PM2.5 snímača a snímača kvality plynov. V automatickom režime funguje tak, že sa nemusíte o nič starať. Na základe čistoty vzduchu si automaticky upravuje výkon tak, aby bola vaša domácnosť v perfektnej kondícii.

iRobot Roomba i7: Vysávanie nebolo nikdy jednoduchšie

Ďalším zaujímavým zariadením v ponuke Telekomu mimo smartfónov je robotický vysávač iRobot Roomba i7 od rokmi overeného a na Slovensku obľúbeného výrobcu. 

Vďaka prepracovanej aplikácii ho môžete ovládať odkiaľkoľvek, nastaviť si výkon čistenia či automatizáciu. Nechýba ani podpora hlasových asistentov. Vysávač má na spodnej strane dve prakticky bezúdržbové kefy, ktoré nenamotávajú vlasy. A práve namotávanie vlasov býva jedným z najväčších problémov robotických vysávačov. Tu nič také nehrozí.

iRobot Roomba i7+ kefa
iRobot Roomba i7 | Zdroj: Miroslav Schwamberg

Vďaka vysokému saciemu výkonu v kombinácii so spomínanými kefami a efektívnou bočnou kefou mu neunikne žiadna nečistota. Skvelé výsledky zaznamenáva aj pri vysávaní kobercov, čo je kategória, v ktorej sú vysávače od iRobot dlhodobo absolútnou špičkou.

Dvojičky, ktoré stoja za to

Prečo si zobrať k paušálu jedno zariadenie, keď môžete mať dve? Vo vianočnej ponuke Telekomu už tradične nechýbajú ani dvojičky zariadení. Je len na vás, ktorú dvojicu si vyberiete vy. Operátor myslel na to, aby bol výber zaujímavý a pestrý. Preto tu nájdete nielen telefóny, ale aj príslušenstvo, TV či tablet.

Najväčším lákadlom je dvojička smartfónov od Samsungu. Jeden z najpredávanejších modelov, Galaxy A53 5G, bol doplnený modelom Samsung Galaxy A22 5G, ktorý môže byť ideálnym darčekom pod stromček. Alebo ak nový telefón nepotrebujete, môžete mať vďaka tejto ponuke vybavené hneď darčeky dva.

Telekom Vianoce 2022
Dvojičky v Telekome | Zdroj: Miroslav Schwamberg

Dvojičky sú síce zaujímavé všetky, no z ponuky vyberáme ešte kombináciu notebooku s telefónom. Notebook Lenovo IdeaPad 1 14” sa vďaka veľkému displeju výborne hodí do domácnosti ako multifunkčné zariadenie. Deti si na ňom pozrú rozprávky, rodičom poslúži na prácu či videohovory. K tomuto tabletu dáva Telekom ešte smartfón Motorola moto e32s so 6,5” displejom, 16 MP fotoaparátom a veľkou batériou s kapacitou 5000 mAh.

K dispozícii sú aj ďalšie zaujímavé dvojičky:

PrekvAPPenia v aplikácii

Každý zákazník Telekomu si v aplikácii nájde prekvapenie. Počet prekvapení závisí od toho, koľko služieb operátora využíva. Výhodou je, že si môže sám zvoliť prekvapenie, ktoré mu vyhovuje najviac. Za každú službu jedno. Ponuka je nasledovná:

 • zľava 30 € na vybraný hardvér* (mobilný paušál, internet, TV, pevná linka)
 • zľava na príslušenstvo: 5 € pri mobilnom paušále, 10 € pri internet / TV / pevnej linke
 • nekonečné dáta na 30 dní (mobilný paušál bez nekonečných dát)
 • 1 GB na 7 dní (prepaid)
 • nekonečné volania v sieti Telekom na 7 dní (prepaid)
 • 50% zľava na PSN voucher (internet, pevná linka)
 • neobmedzené volania z pevnej linky (pevná linka bez XL)
 • HBO MAX do 30.12.2022 (mobilný paušál, internet, pevná linka)
 • Voyo štart (mobilný paušál, internet)
 • prémiový TV archív (Magio IPTV)
 • OnNet Security (biznis paušály)

Kompletnú vianočnú ponuku nájdete na stránkach Telekomu.

3.12.2022

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+