MojAndroid

Telekom rozširuje portfólio Happy paušálov o novinku určenú pre mladších zákazníkov od 15 do 26 rokov. Nový paušál štartuje 18. mája 2017, po aktuálnom konci letných semestrov a pred obdobím, kedy sú mladí často v pohybe, na festivaloch či brigádach. Happy XL data pre mladých nie je limitovaný ISIC kartou či iným preukazom, zákazníci si ho môžu zobrať na občiansky preukaz.

Neobmedzené volania i viac dát

Happy XL dáta pre mladých obsahuje viaceré zaujímavé súčasti, pričom na čele je 5 GB dát – 3 GB určené pre využitie doma i v zahraničí a 2 GB fungujú ako balík Extra dáta pre SR. Súčasne ponúka paušál neobmedzené volania do siete Telekomu i 100 voľných minút do iných sietí. SMS či MMS v paušále nie sú zahrnuté, k dispozícii sú po 10 centov.

Paušál stojí 19,99 € mesačne a zákazníci od 18 do 26 rokov si budú môcť k nemu vybrať aj akciový telefón (na úrovni Happy M). Zákazníci od 15 do 18 rokov budú mať k dispozícii verziu bez telefónu. Oba varianty budú ponúkané s 24-mesačnou viazanosťou. Verzia bez telefónu ponúka výhodu nulovej zmluvnej pokuty – zákazník môže prestať využívať paušál, napríklad ak sa rozhodne pre štúdium v zahraničí alebo bude dlhší čas mimo domácej krajiny.

Happy XL dáta pre mladých sa bude dať objednať na všetkých zákazníckych kanáloch a prím bude hrať on-line ako najobľúbenejší kanál cieľovej skupiny.

K dispozícii aj denné balíčky i vstup do Magenta 1

Nový paušál je postavený najmä na dátach. Pokiaľ by zákazníkom nestačil základný objem 5 GB, budú si môcť aktivovať aj jarnú novinku denných balíkov – 1 GB za 1 € či neobmedzený objem dát za 4,99 €, oba na 24 hodín. Zároveň môže Happy XL data pre mladých vstúpiť aj do skupiny Magenta 1 a rozšíriť benefity jej členov.

Zdroj: tlačová správa

18.5.2017

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+