MojAndroid

Telekom rozširuje portfólio Happy paušálov o novinku určenú pre mladších zákazníkov od 15 do 26 rokov. Nový paušál štartuje 18. mája 2017, po aktuálnom konci letných semestrov a pred obdobím, kedy sú mladí často v pohybe, na festivaloch či brigádach. Happy XL data pre mladých nie je limitovaný ISIC kartou či iným preukazom, zákazníci si ho môžu zobrať na občiansky preukaz.

Neobmedzené volania i viac dát

Happy XL dáta pre mladých obsahuje viaceré zaujímavé súčasti, pričom na čele je 5 GB dát – 3 GB určené pre využitie doma i v zahraničí a 2 GB fungujú ako balík Extra dáta pre SR. Súčasne ponúka paušál neobmedzené volania do siete Telekomu i 100 voľných minút do iných sietí. SMS či MMS v paušále nie sú zahrnuté, k dispozícii sú po 10 centov.

Paušál stojí 19,99 € mesačne a zákazníci od 18 do 26 rokov si budú môcť k nemu vybrať aj akciový telefón (na úrovni Happy M). Zákazníci od 15 do 18 rokov budú mať k dispozícii verziu bez telefónu. Oba varianty budú ponúkané s 24-mesačnou viazanosťou. Verzia bez telefónu ponúka výhodu nulovej zmluvnej pokuty – zákazník môže prestať využívať paušál, napríklad ak sa rozhodne pre štúdium v zahraničí alebo bude dlhší čas mimo domácej krajiny.

Happy XL dáta pre mladých sa bude dať objednať na všetkých zákazníckych kanáloch a prím bude hrať on-line ako najobľúbenejší kanál cieľovej skupiny.

K dispozícii aj denné balíčky i vstup do Magenta 1

Nový paušál je postavený najmä na dátach. Pokiaľ by zákazníkom nestačil základný objem 5 GB, budú si môcť aktivovať aj jarnú novinku denných balíkov – 1 GB za 1 € či neobmedzený objem dát za 4,99 €, oba na 24 hodín. Zároveň môže Happy XL data pre mladých vstúpiť aj do skupiny Magenta 1 a rozšíriť benefity jej členov.

Zdroj: tlačová správa

18.5.2017
 • Karol

  Lepšie než Orange s tým ich včerajším kanadským žartíkom, no za 20 eur by sa dalo aj lepšie.

  • 5GB je rozhodne málo v dnešnej dobe.

   • Matúš Majak

    Presne ja dám za mesiac na dátach 50GB a zaplatím za to 10€ a neviem si predstaviť ze by som mal dávať 20€ mesačne za 5GB dať

 • IQLogic

  Grcám z týchto ich akcií. 20€ pre mladých? A kde na to tí mladí majú zobrať, resp. ich rodičia.
  Z Orangu mi volali, že mi skončila viazanosť a majú pre mňa ponuku ušitú na mieru. Donedávna som platil 4€ za Sovu 15 + 100MB dát a slečinka mi ušila na mieru novú akciu Flex 10 + 100MB za 10€. Som myslel, že mi telefón z ruky vypadne. Takže hurá na prenos čísla, ale bojím sa, že ostatní traja to budú mať podobne.

  • Ja som sa obával 4ky ale keďže som viac menej len v BA tak pohoda zatiaľ. Dokonca aj mimo BA keď som bol tak som mal 4g. Síce rýchlosť bola na tom horšie ale nič závažné.

   • IQLogic

    No tiež to tak vidím, že okúsim 4ku

    • Výhoda je že keď nebude vyhovovať tak je to bez viazanosti.

     • IQLogic

      Presne tak a za tie peniaze mi Orange nič lepšie neponúkne.

 • Dodo4444

  Ako študent si neprosím.

 • Qvas

  Nie nie a este raz nie. Tato cesta je nespravna. Minuly tyzden telefon z orange. Ze super vyhodna ponuka. Ponukli mi nieco horsie ako mam a bolo to este drahsie o 5€. Tak som hned odmietol. Potom som dostal ponuku toho isteho mozno iba dat bolo troska viacej ale o 45 ecek drahsie. Tak som sa pani zasmial a aj ona pochopila ze mi ponuka nepredajny produkt :))) aby chcel niekto odoman 65 ecek za nieco co mam za 20 nech ide do pecka. No proste hamba hnus

  • robot

   kde si a aky pausal mas? daj nejake info ;-)

   • Qvas

    Sice nenavidene o2 a zlaty za 20 ecek. Neobmedzene hovory do eu. Sms. A 2 gb dat. Co nahodou zostane tak sa mi prenese do dalsieho mesiaca. Mne to staci

    • Marek

     Ako si ho dostal za 20€? Pozerám na ich stránke, že normálne stojí 30€.

     • Em

      Dakedy nedavno bol trik s bonusom za prenos cisla 150€(teraz uz nie je- uz len vykupenie z viazanosti) a ak si si k tomu pausalu zobral nejaku sunku mobil za 20€. Automaticky ti zlacnili z mesacnych splatok (150€ bonus za prenos + ked ti zostalo este napr. 120€ z bonusu za mobil) a odratatili ti tieto dve sumy z mesacnej splatky napr. 150+120=270 a 270:24mesiacov= suma o aku ti zlavnili pausal.

     • Qvas

      Je toho otom popisane dost. Teraz to ma hacik. Neviem ci su este bonusy za prenos. Jednu dobu to slo tusim dokonca aj za 18 ecek. Najlepsie ak sa spytas aj cez ich chat. Ak neporadia potom to rozpisem ?

 • Michal

  Slovenski operatori su zdieraci…ked som pred 10 timi rokmi zil v UK, mal som pausal, kde bolo vsetko neobmedzene, za 19 libier a to som dostal mobil, ktory stal cca 1 000 libier, uplne zdarma…pred 10timi rokmi!!! U nas zastal cas, mam taky pocit….

  • Marek

   To je nejaká blbosť. Ak by som rátal štandardnú 2ročnú viazanosť, tak by si operátorovi zaplatil 456 GBP s DPH. To znamená, že operátor by musel zaplatiť tvoj 1000 GBP mobil – zľava pre operátora, resp. predajná marža a zároveň by zo zostávajúcej sumy musel vykryť prevádzkové náklady tvojho programu + marža na krytie réžie + zisková marža . Aj keby boli náklady na prevádzku siete v minulosti omnoho nižšie, čo si nemyslím, že by bol taký rozdiel, tak aj tak je to absolútny nezmysel. Nevychádzalo by to ani, keby ten telefón dostal operátor za 400 GBP.

Potrebujete poradiť ? Vyskúšajte Android Fórum

eAutoPortal.sk Prečítajte si novinky zo sveta elektromobilov.

Používateľské recenzie
Fotománia

+