MojAndroid

Telekom uvedie 1. júla 2014 novú ponuku s dátovými balíčkami pre roaming. Je určená pre všetkých záujemcov o surfovanie v roamingu, či už v krajinách EÚ alebo na celom svete vďaka zahrnutiu viac ako 100 destinácií do balíčkov.

Nová ponuka dátové roamingu Telekomu obsahuje tri balíčky, líšia sa objemom dát a cenou. Pokryjú čas dovolenky väčšiny zákazníkov a platia v krajinách Európskej únie, Nórsku, Švajčiarsku, Lichtenštajnsku, na Islande i v Spojených štátoch amerických:

  • XS: 20 MB za 2 €
  • M: 100 MB za 5 €
  • XL: 500 MB za 15 €

Pri najvyššom balíčku získa zákazník už cenu 1 MB za 3 centy. Pri spotrebe 80% bude zákazník upozornený na míňanie balíčka, znova mu príde SMS aj po vyčerpaní balíčka. Potom si môže aktivovať jeden z balíčkov znova (aj v lehote kratšej ako 30 dní).

Tri balíčky do viac ako 100 krajín: 1 MB od 6 centov

Telekom ponúkne podobne tri balíčky aj do ďalších destinácií. Štruktúra je rovnaká, balíčky možno využívať celkovo vo viac ako 100 krajinách vrátane Austrálie, Brazílie, Čiernej Hory, Číny, Egyptu, Havaja, Hongkongu, Japonska, JAR, Južnej Kórey, Kanady, Kene, Kuvajtu, Malajzie, Mexika, Ruska, Srí Lanky, Taiwanu, Thajska, Turecka a aj Veľkonočného ostrova.

Ponuka balíčkov pre krajiny je nasledovná:

  • XS Plus: 20 MB za 4 €
  • M Plus: 100 MB za 10 €
  • XL Plus: 500 MB za 30 €

Zdroj: tlačová správa Telekom

30.6.2014

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+