MojAndroid

Telekom predstavuje zákazníkom tri nové balíčky pre predplatenú kartu Easy Pecka. Od 1. decembra 2014 si môžu zákazníci aktivovať balíčky a získať viaceré benefity: prístup do 4G siete, výhodnejšie ceny hovorov či SMS doma a do zahraničných sietí.

Trikrát Mix služieb

Trojica balíčkov je odstupňovaná podľa počtu minút, SMS a objemu dát. Každý balíček platí 30 dní od aktivácie. Všetky balíčky si možno aktivovať cez SMS a prípadne aj deaktivovať na čísle 123 30. Najmenší balíček Mix S štartuje s cenou 3,99 € a obsahuje 30 voľných minút, 10 voľných SMS a 50 MB dát.

Telekom Easy Pecka balíčky

Podľa operátora je výhodou aktívneho balíčka Mix uplatnenie využívania dát v 4G sieti aj po vyčerpaní: ak zákazník minie 50 až 200 MB, prejde do módu využívania dát v dennom limite (maximálne za 50 centov) a stále môže surfovať v 4G sieti. Ďalšou výhodou balíčkov majú byť oveľa výhodnejšie ceny služieb do zahraničia. Okrem štandardnej sumy volaní (19 centov za minútu do EÚ) môžu zákazníci vďaka balíčkom získať nižšie ceny volaní i SMS.

Easy Pecka v skratke

Easy Pecka je nová predplatená karta od Telekomu, ktorá obsahuje jednotnú cenu volaní (9 centov za minútu do všetkých sietí), resp. SMS (6 centov).

Zároveň na nej funguje tzv. cenový strop pre každú z troch sietí: Telekom, Orange a O2. Vďaka nemu zákazník platí najviac 50 centov denne za hovory a SMS do každej siete. Rovnako sa cenový strop uplatňuje i pri dátach – najviac 50 centov denne.

Zdroj: tlačová správa Telekom

28.11.2014

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+