MojAndroid

Francúzsko čelí opäť ďalším teroristickým útokom, ktoré sa tentokrát odohrali v Nice. Ak máte v tomto meste svojich blízkych, môžete im teraz z Telekomu volať a písať SMS zdarma. Mobilný operátor o tom informoval hneď na druhý deň útoku, pri ktorom zahynulo 84 ľudí vrátane detí.

Francúzsko opäť prežíva smutné chvíle pre nezmyselné utrpenie a smrť mnohých nevinných ľudí. Vyjadrujeme úprimnú sústrasť rodinám obetí a zraneným želáme veľa síl pri zotavovaní.

Telekom nebude účtovať mobilné hovory a SMS medzi Slovenskom a Francúzskom uskutočnené od 14. do 20. júla. Táto zmena platí pre všetkých zákazníkov Telekomu bez ohľadu na to, či využívajú paušál alebo predplatenú kartu, vzťahuje sa aj na zákazníkov predplatenej karty Juro.

Zdroj: telekom

16.7.2016

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+