MojAndroid

T-Biznis by ste si mali zapamätať. Odteraz budú služby pre biznis klientelu od ružového operátora spadať kompletne pod túto identitu. To znamená, že novinky nebude predstavovať Telekom, ale T-Biznis. Nová identita bude od 1. marca 2022 zastrešovať všetky riešenia a služby pre firemných zákazníkov.

T-Biznis ako nová identita

Spojovacím prvkom bude T-Biznis Efekt, ktorý prinesie zjednotený prístup ponuky hlasových, fixných a IT služieb, vrátane nadštandardnej starostlivosti všetkými firemným zákazníkom. T-Biznis chce stavať na svojich doterajších lokálnych a globálnych skúsenostiach, poskytnúť ešte väčšiu pridanú hodnotu zákazníkom a ponúkať im tie najlepšie technologické riešenia.

T-Biznis
T-Biznis | Zdroj: Miroslav Schwamberg

Myšlienka priniesť firemným zákazníkom T-Biznis Efekt vznikla na základe viacerých prieskumov, ktoré odhalili, že zákazníci riešia veci, ktoré sa ich netýkajú a zbytočne ich odpútavajú od toho, čomu by sa reálne mali venovať – vlastnému biznisu. Nedostatok vhodných IT kandidátov na trhu spôsobuje, že zákazníci nemajú potrebnú kapacitu na to, aby si sami vedeli zabezpečiť svoje IT potreby. V neposlednom rade sú to inovácie, ktoré je niekedy náročné pochopiť a zaviesť do praxe. Preto prinášame T-Biznis Efekt, nadštandardný prístup, ktorý si zaslúži každý zákazník. Zároveň chceme našim zákazníkom ukázať, že sme viac ako telekomunikačný operátor a s našimi dlhoročnými skúsenosťami im vieme pomôcť aj v oblasti IT technológií.

Peter Laco, výkonný riaditeľ divízie firemných zákazníkov Slovak Telekom

Ponuku pre firmy má aj konkurencia

Telekom, respektíve T-Biznis, samozrejme nie je jediným operátorom, ktorý ponúka riešenia pre firmy. Orange napríklad ponúka hlasové a dátové paušály pre podnikateľov a najmä partnerský program Orange Partner, ktorý je určený pre spoločnosti, ktorých predmetom podnikania je IT, telekomunikácie, správa sietí či bezpečnostné riešenia.

Biznis ponuku má aj O2, pričom je rozdelená do dvoch hlavných kategórií. Operátor ponúka jednoduché riešenia pre podnikateľov a firmy, ale aj komplexné telekomunikačné riešenia v oblasti fixných, mobilných a ICT služieb pre veľké spoločnosti a verejnú správu.

Náš tip
Skvelé správy pre zákazníkov. 4ka a SWAN sa definitívne spoja s cieľom vytvoriť plnohodnotného operátora
22.2.2022

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+