MojAndroid

Operátor Telekom si pre svojich zákazníkov pripravil niekoľko zaujímavých akcií a produktov. Najväčším lákadlom je rozhodne vlajková loď Sony Xperia 1, ktorá sa konečne dostáva do predaja.

4K vlajková loď v predaji

Po februárovom predstavení na MWC 2019 v Barcelone sa fanúšikovia Sony konečne dočkali a môžu si kúpiť vlajkovú loď Sony Xperia 1. Tá je najlepšie vybaveným modelom spoločnosti, keď ponúka 6,5″ natiahnutý 4K displej, čip Snapdragon 855, 6 GB RAM a 128 GB vnútornej pamäte. Odteraz si záujemcovia môžu novú vlajkovú loď Sony kúpiť aj v Telekome.

Nižšia cena pre LG K40 a akcia v MAGENTA 1

Už tradične operátor predstavil aj ďalšie zaujímavé akcie. Dostupný model LG K40 je ešte dostupnejší. Znížil sa prvotný poplatok i mesačné paušálne sumy za telefón.

Okrem toho v programe Magenta 1 nájdete obľúbený telefón Samsung Galaxy A40. V rámci tohto programu budú môcť zákazníci ušetriť 2€ mesačne pri programoch ÁNO S, ÁNO M, ÁNO M Data a ÁNO L, čiže spolu tak ušetria až 48 EUR.

10.6.2019
Zdroj: Telekom

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+