MojAndroid

Operátor Telekom tento týždeň zaradil do svojej ponuky dva nové smartfóny. Čerstvá novinka Samsung Galaxy A8 2018 je doplnená o osvedčený model BlackBerry KEYone s hardvérovou klávesnicou.

Náš tip
Samsung Galaxy A8 2018 vs Samsung Galaxy S7 edge | ČO SI VYBRAŤ?

Samsung Galaxy A8 2018

Samsung Galaxy A8 je vybavený 16Mpx a 8Mpx duálnym predným fotoaparátom so a 16Mpx zadným fotoaparátom, ktoré umožňujú robiť jasné a ostré fotografie. Duálny predný fotoaparát sa skladá z dvoch samostatných fotoaparátov, medzi ktorými je možné prepínať, a vyberať si tak rôzne druhy selfie.  Môžete si vyberať od detailných záberov s rozostreným pozadím až po portrétové zábery s jasným a ostrým pozadím. Vďaka pokročilej funkcii Live Focus môžete jednoducho meniť efekt rozostrenia pred odfotením snímky a po ňom. Vytvoríte tak vysoko kvalitné zábery.

Novinka zároveň disponuje veľkým Infinity displejom a okúzľujúcim ergonomickým dizajnom, ktorý vychádza z osvedčeného a tradičného dizajnu vlajkových prístrojov Samsung. Disponuje tiež funkciou Always on Display, odolnosťou voči vode a prachu IP68, či podporuje okuliare pre virtuálnu realitu Gear VR. Vďaka týmto funkcionalitám je rad Galaxy A naozaj veľmi praktický. U operátora bude k dispozícii model s jednou SIM kartou.

BlackBerry KEYone Black Edition

BlackBerry KEYone ponúka vynikajúcu výbavu a nechýba ani obľúbený port pre slúchadlá. Keďže telefón ponúka plnohodnotnú hardvérovú klávesnicu, má oveľa menší, iba 4,5″ displej. To pomáha skvelej výdrži batérie spolu s veľkou batériou a úsporným čipom Snapdragon 625. Telefón ponúka aj 4 GB RAM a 64 GB ROM s možnosťou rozšírenia cez microSD kartu. Displej má rozlíšenie 1620 x 1080 pixelov a nechýba ani spoľahlivý 12MP fotoaparát, ktorý bol použitý aj v smartfónoch Google Pixel.

Zľavy na obľúbené smartfóny Huawei

Operátor okrem toho zvýhodňuje ponuku pri dvoch svojich smartfónoch Huawei. Pri bestselleri Huawei P10 lite sa menia mesačné poplatky pri väčšine paušálov a pri Happy M a L aj výška prvotného poplatku. Pri Huawei P9 lite 2017 sa mení cena prvotného poplatku naprieč celým portfóliom a mesačné poplatky od Happy XS po Happy L. Zľavnený je aj náramok Huawei Fit.

10.2.2018
Zdroj: Tlačová správa

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+