MojAndroid

Nášho fenomenálneho cyklistu Petra Sagana snáď po jeho aktuálnom triumfe netreba špeciálne predstavovať. Majster sveta prepisuje históriu cyklistiky a predviedol, že nič nie je nemožné. Získal tretí titul majstra sveta, čo môže brať aspoň ako “malé odškodné” za tohtoročné smutné ukončenie Tour de France. Sagan je ambasádor Telekomu a operátor slávi triumf spolu s ním obrovskou akciou:

Saganov úspech inšpiroval Telekom tak, že sa rozhodli za 3 Petrove tituly dať všetkým majiteľom paušálov Happy a Bez záväzkov neobmedzené dáta na 3 dni zadarmo. Na ich aktiváciu stačí každý deň poslať SMS v tvare SAGAN na číslo 12323 a dáta sa aktivujú na 24 hodín. Po vypršaní tejto doby je možné poslať ďalšiu aktivačnú správu v rovnakom formáte.

Akciu bude možné využiť od 28.9 do 30.9.2017 (do 23:59 hod.). Viac info na www.telekom.sk/sagan

K tejto akciovej ponuke Telekom pripravil aj špeciálny horeuvedený TV spot, ktorý sa bude vysielať od štvrtka do soboty.

Z redakcie posielame Peťovi aj my obrovskú gratuláciu!

Zdroj: Tlačová správa

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+