MojAndroid

Telekom dnes na tlačovej konferencii predstavil niekoľko noviniek – od nového pokrytia, cez nové služby až po vianočnú ponuku a darčeky.

Nové pokrytie 4G, pribudli desiatky nových lokalít

Telekom pokrýva so sieťou 4G presne 85,1% populácie, expanduje aj pokrytie LTE-A, čiže rýchleho internetu do výšky až 300 Mbps. V priebehu posledných mesiacov operátor pokryl 33 nových lokalít, medzi ktorými sú tieto: Čáb, Čáry, Čiližská Radvaň, Čimhová, Drieňov, Gbelce, Horná Mariková, Horné Chlebany, Iža, Košúty, Lednica, Lehnica, Lehota, Lodno, Modra-Harmónia, Nálepkovo, Nedožery-Brezany, Nitrianske Rudno, Petrova Ves, Popudinské Močidlany, Radvaň nad Dunajom, Smrdáky, Štefanov, Tvrdošovce, Veľká Tŕňa, Veľké Dvorany, Veľké Kršteňany, Vikartovce, Vysoká Nad Kysucou, Zábiedovo, Zliechov, Zubák, Žabokreky nad Nitrou.

Zároveň v uplynulých týždňoch expandovalo aj pokrytie siete LTE-Advanced (4G+) a po novom môžu mať zákazníci rýchlosti do 225 Mbps v Senci a ďalších častiach Bratislavy (Staré Mesto a Ružinov).

Vianočná ponuka v znamení overených akcií

Telekom opäť ako prvý operátor na Slovensku predstavil vianočnú ponuku. Zopakuje obľúbenú kampaň Dve zariadenia za cenu jedného, Xbox One S v špeciálnej Minecraft edícii, kombinácie smartfónov a notebookov, nový paušál bez závazkov a 100 voľných minút za 3,49 Eur či akciová ponuka pre Mobilný internet so 4G tabletom.

tk_telekom_oktobrove_novinky44

Happy: Dve zariadenia za cenu jedného alebo zľava

Do ponuky sa vracia akcia dva za cenu jedného. Tento rok budú dvojičky tvoriť zariadenia od Huawei, Xbox a Lenovo. Konkrétne pôjde o smartfóny Huawei P9 lite a Huawei Y5 II. Lenovo ponúkne zákazníkom notebook Lenovo Ideapad 100S a smartfón Lenovo C2 získajú ako darček. Tretia kombinácia je konzola a smartfón, ak si zákazník kúpi Xbox One S v Minecraft edícii a ako darček získa smartfón CoolPad Porto S. Ponuka platí pre prvých tisíc zákazníkov.

Telekom vianočná ponuka

Pre všetkých, ktorí nemajú aktuálne potrebu kupovať nové zariadenie prináša operátor kupón so zľavou do budúcna – zľava 50 alebo 100 Eur pri kúpe mobilu. Prichádza aj špeciálna ponuka bez viazanosti 100 minút za 3,50 EUR.

Externá batéria pre každého

Externá batéria  je darček pre každého zákazníka, ktorý si predĺži služby alebo si aktivuje nový program. Novinka je možnosť vymeniť si vybitú batériu z minulého roka, stačí sa zastaviť v ľubovoľnej predajni Telekom.

Inovácie od Telekomu: paralelné zvonenie a Magio Go Box

Telekom sa rozhodol spojiť pevnú linku a mobilný svet novou službou Paralelné zvonenie. Vďaka tejto novinke pri prijímaní hovoru zvoní mobil aj pevná linka a zákazník si vyberie, kde hovor prijme. Okrem toho Telekom začne ponúkať aj Magio Go Box – prenosný box, ktorého súčasťou je aplikácia Magio Go, ktorý umožňuje sledovať internetovú televíziu Magio Go na ďalšom zariadení.

Všetky akcie štartujú 20.októbra 2016.

Telekom vianočná ponukaFotky: Telekom

17.10.2016

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+