MojAndroid

StreamOn je dátový balík určený zákazníkom Telekom, ktorí nechcú byť obmedzovaní pri počúvaní hudby alebo sledovaní videa, obľúbených seriálov či filmov. S balíkom StreamOn môžete streamovať audio a video služby prostredníctvom podporovaných mobilných aplikácií bez toho, aby ste spotrebovávali vaše dáta.

Náš tip
Telekom pokrýva LTE sieťou 93 % Slovenska, k LTE-A má prístup 25 % obyvateľov

So StreamOn počúvate hudbu a pozeráte videá bez spotreby Vašich dát, ktoré potom môžete použiť napríklad na surfovanie alebo chatovanie. Podporované aplikácie sú YouTube, Apple Music, Deezer, Spotify, TIDAL, Markíza+ Videoarchív, Magio Go, Digi Go, Rádio Europa 2, Rádio Expres, Rádio Vlna / Vlna Golden Hits, Rádio Anténa Rock / Anténa HardRock, Rádio Jemné / Jemné Chillout a Detské rádio Žofka.

Ako funguje StreamOn?

Balík StreamOn zahŕňa audio a video obsah poskytnutý spomínanými podporovanými mobilnými aplikáciami. Služba nezahŕňa mesačný poplatok za služby partnerov v prémiovej verzii. Do audio a video streamingu nepatrí obsah tretích strán, ktorý sa môže vyskytovať v zúčastnených mobilných aplikáciách, ako sú napríklad reklamy, hry, softvér, textovanie, osobné komunikačné služby (ako sú hlasové a video hovory, chat a posielanie správ).

Dáta, ktorá nie sú obsahom partnerských mobilných aplikácií a ktoré nie sú zahrnuté v identifikácii poskytnutej partnerom (najmä reklamy, hry a pod.), sa do dátového limitu môžu započítavať.

“Ak využívate programy či aplikácie blokujúce reklamy, používanie služby StreamOn ako takej vám nijako neblokujeme. S ohľadom na skutočnosť, že nie sme prevádzkovateľom aplikácií zaradených do balíka StreamOn, však nezaručujeme bezchybnú funkčnosť týchto aplikácií.” – hovorí operátor Telekom na svojej webovej stránke.

Balík StreamOn si môžu aktivovať všetci zákazníci s predplatenou kartou Easy, ktorí majú dostatočný kredit k zakúpeniu balíka StreamOn.

Ako si aktivovať službu Stream On?

Administrácia balíka StreamOn je možná cez SMS s textom STREAMON odoslanú na telefónne číslo 12330, Telekom aplikáciu alebo stránku m.telekom.sk/easy/balicky. Aktivácia balíka StreamOn je potvrdená SMS správou. Platnosť balíka je od aktivácie do 23:59 hod. daného dňa kedy bol balík aktivovaný.

22.3.2018
Zdroj: telekom

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+