MojAndroid

Po tom, ako obľúbený slovenský operátor Telekom znížil cenu modelov Samsung Galaxy Flip Z a Samsung Galaxy Note 10+, do svojej ponuky zaraďuje ďalšie nové mobilné telefóny. Ide o vlajkový model Huawei P40 Pro od čínskeho giganta. Dočkáme sa taktiež aj lacnejšieho smartfónu Samsung Galaxy A21s, na ktorý sa už určite mnohí tešia.

Príchod telefónu vlajkového radu Huawei P40

“Lepšie neskoro, ako nikdy”. Takto opisuje Telekom oneskorenejšie zaradenie do ponuky “Pro” variantu z dielne Huawei. Záujemcov navyše môže prilákať milý darček, ktorý dostanete spolu s Huawei P40 Pro. Ide o inteligentné hodinky Huawei Watch GT2 46 mm, čo rozhodne poteší každého.

Pripomeňme si však vo všeobecnosti samotný smartfón. Má jeden z najkrajších displejov, extréme vysoký výkon, podporu 5G, parádne pamäťové hodnoty a predovšetkým takmer bezkonkurenčnú zostavu fotoaparátov. To všetko završuje krásny, prestížny dizajn. Jeho predaj začína na čiastke 11 € mesačne. Viac informácií o cenách nájdete na tomto odkaze.

Nechýba ani potenciálny bestseller Samsung Galaxy A21s

Ako je už mnohým známe, Samsung sa tento rok preslavuje aj svojim modelovým radom Galaxy A. Práve tu patrí potenciálny hit tohto roka, Samsung Galaxy A21s. Model Galaxy A71 sa radí do vyššej strednej triedy, pričom Galaxy A51, spolu s Galaxy A41 do tej nižšej. Práve po novom ponúkaný telefón je tak určený predovšetkým pre tých, ktorí nechcú míňať veľa peňazí, a zároveň požadujú slušné špecifikácie.

Novinka má viacero podobností s minuloročnou generáciou Samsung Galaxy A20. Tentokrát sa tu však nachádza celkom veľký, 6,5-palcový displej, osemjadrový procesor a 3 GB operačná pamäť. Za čerešničku na torte možno považovať kvarteto kamier na zadnej strane mobilného telefónu.

Smartfón je možné vlastniť už od 1 € mesačne, spolu s 1 € akontáciou, v prípade nekonečných paušálov a služby Dáta HD. Za 2 € pritom ho môžete mať v kombinácii s Ideál 32 a Ideál 37. Pre viac informácii prejdite na túto stránku.

Telekom prichystal niečo aj pre používateľov služby Meganta 1

K Magenta 1 si môžete po novom zobrať dve novinky od Xiaomi. Konkrétne, Xiaomi Mi Note 10 Lite a model Redmi Note 9 Pro.

V prípade mobilu značky Redmi môžete ušetriť:

  • 2 € za mesiac pri T Základ 11 až T Ideál 27, čo dáva spolu ušetrených 48 €
  • 1 € za mesiac a 28 € akontácia pri T Ideál 32 a T Ideál 37, čo dáva spolu ušetrených 52 €
  • 1 € za mesiac pri T Dáta HD a T Nekonečno SD, čo dáva spolu ušetrených 24 €

Viac informácií nájdete na oficiálnych stránkach.

V prípade prvého spomínaného zariadenia z radu Mi Note môžete ušetriť:

  • 1 € za mesiac pri paušáloch T Základ 11 až T Ideál 27, respektíve T Nekonečno SD až T Nekonečno MAX, čo dáva spolu ušetrených 24 €
  • 1 € za mesiac a 10 € akontácia pri paušáloch T Ideál 32 a T Ideál 37, čo dáva spolu ušetrených 34 €

Viac informácií opäť môžete nájsť na oficiálnych stránkach Telekom.

21.6.2020

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+