MojAndroid

Operátor Telekom ohlásil tri zaujímavé novinky vo svojej ponuke. Tešiť sa môžu fanúšikovia vyklápacích telefónov, dostupných smartfónov aj herných konzol.

Vyklápací aj moderný Alcatel

Telekom zaradil do ponuky nový vyklápací telefón Alcatel 2053. Na svoje si tak prídu fanúšikovia “véčiek”, ktorý ocenia jednoduché ovládanie aj funkcie, ako aj vynikajúcu cenu.

Väčšmi zaujme model Alcatel 1X (2019), ktorý do najnižšej cenovej kategórie prináša väčší displej, vyššie rozlíšenie a dokonca aj duálny zadný fotoaparát. Poteší aj podpora VoLTE, vďaka čomu ide o moderné zariadenie pre nenáročných používateľov, ktorí sa navyše potešia vynikajúcej cene.

Xbox One X s novými hrami

Herní fanúšikovia zasa budú mať možnosť získať obľúbenú konzolu Xbox One X v balíčku s novými hrami. Po novom tu nájdu tituly:

  • FIFA 19
  • Forza Horizon 4
  • Forza Motorsport 7

Samsung Galaxy A40 a A50 v programe Magenta 1

V programe Magenta 1 naďalej ostávajú dve aktuálne novinky strednej triedy série Galaxy A. Okrem modelu Samsung Galaxy A50 tu nájdete aj nedávno predstavené zariadenie Samsung Galaxy A40.

Pri Samsung GALAXY A40 sa dajú ušetriť 2 € mesačne pri paušáloch ÁNO S, ÁNO M, ÁNO M Data i ÁNO L (spolu 48 €).

Pri Samsung GALAXY A50 čakajú zľavy:

  • 2 € mesačne pri ÁNO XL (spolu 48 €)
  • 3 € mesačne pri ÁNO L (spolu 72 €)
  • 2 € mesačne pri ÁNO S, M a M data (spolu 48 €)
10.5.2019
Zdroj: Tlačová správa

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+