MojAndroid

Telekom tesne na sklonku pracovného týždňa informuje o “novom železe”, ktoré aktuálne zaradil do svojej ponuky. Nejde pritom len o nové smartfóny, nakoľko priestor dostali aj nové farebné vyhotovenia už nejaký ten čas ponúkaných modelov.

Novinka: Cat S42

Telekom do svojej ponuky ako novinku zaradil odolný model Cat S42. Nejde o ľahký kúsok (220 g), no to je daň za zvýšenú odolnosť. Do výbavy spadá 5,5“ displej či 13-megapixlový fotoaparát. Dostupný bude v čiernej farbe.

Nová farba pre Honor 8S 2020

Nedávna novinka od spoločnosti Honor bola do ponuky zaradená aj v druhej farbe – Navy Blue. Ceny pritom zostávajú rovnaké – napríklad 1 € mesačne pri Ideál 32.

Huawei P40 Pro za nižšiu cenu, no sólo

Vlajková loď Huawei P40 Pro pokračuje v predaji, ale už bez wearables bonusu Huawei GT Watch 2. Telekom však aspoň znížil cenu na všetkých programoch o 2 € mesačne.

Magenta 1: Zníženie cien pri modeloch Huawei

Aby toho nebolo málo, Telekom si podľa všetkého pripravil ešte aj dve nové akcie na známe bestsellery od Huawei – Huawei P30 a Huawei P30 lite.

Huawei P30 lite sa bude dať kúpiť lacnejšie:

  • o 2 € mesačne + o 8 € nižšiu akontáciu pri paušáloch Ideál 32 a Ideál 37 (spolu je možné ušetriť 56 €)
  • o 2 € mesačne pri paušáloch Základ 11 až Ideál 27 (spolu je možné ušetriť 48 €)

Pri Huawei P30 možno ušetriť:

  • 1 € mesačne pri Nekonečno SD, Nekonečno HD a Dáta HD (spolu je možné ušetriť 24 €)
  • 1 € mesačne + 10 € akontáciu pri Ideál 32 a Ideál 37 (spolu je možné ušetriť 34 €)
  •  1 € mesačne pri Základ 11 až Ideál 27 (spolu je možné ušetriť 24 €)
Náš tip
Telekom: Najpredávanejšie Android smartfóny za jún 2020
24.7.2020

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+