MojAndroid
Slovenský operátor Telekom reaguje na novinky vo svete mobilných technológií a do svojej ponuky smartfónov prináša dva nové modely – Samsung Galaxy A51 a LG K40S. Zároveň prináša aj nové smart hodinky Huawei Watch GT2. V neposlednom rade upravil niektoré akciové produkty.

Samsung Galaxy A51 logo

Nástupca bestselleru minulého roku a novinka od LG

Samsung Galaxy A50 patril minulý rok k najpredávanejším smartfónom nižšej strednej triedy. Jeho obľuba prekvapila aj samotného výrobcu, ktorý na ňu zareagoval zmenou štvrťročných bezpečnostných updatov na mesačné. Nástupca tohto bestselleru, Samsung GALAXY A51, sa teraz objavil v ponuke operátora Telekom. Ponúkne 6,5-palcový displej, fotoaparát so štyrmi snímačmi alebo veľkú batériu s kapacitou 4000 mAh. Novinka sa bude predávať hneď v dvoch farbách – čiernej a modrej.
Druhou novinkou je smartfón LG K40S. Radí sa medzi smartfóny nižšej triedy, ale dokáže osloviť používateľov 6,1-palcovým displejom, duálnym fotoaparátom a najmä dobrou cenou. Novinka sa bude predávať v modrej farbe.
Huawei Watch GT2 ciferniky

Nové smart hodinky HUAWEI WATCH GT 2 42mm

Pozornosť zákazníkov určite záujmu nové smart hodinky Huawei Watch GT 2 42mm. Doteraz bol v ponuke len väčší model, ktoré nemusel vyhovovať ľudom s menším zápästím, vrátane žien.

Telekom končí s dvojičkami, smartfóny sa ale budú predávať samostatne

Operátor začal v októbri predávať modely Samsung GALAXY A70 a Samsung GALAXY A10 spoločne ako dvojičky. S touto ponukou ale teraz končí. Obidva ale v ponuke operátora ostanú naďalej a budú sa predávať samostatne. Samsung Galaxy A70 je model vyššej strednej triedy a Galaxy A10 najlacnejším Samsungom v ponuke.

Ponuka Magenty 1 sa rozširuje o novinku Samsung Galaxy A51

Aj do ponuky Magenta 1 bol pridaný nový model Samsung GALAXY A51 v čiernej a modrej farbe. Dá sa pritom ušetriť:
–       2 eurá mesačne (spolu 48 eur) na ÁNO S, ÁNO M a ÁNO M Data
–       2 eurá mesačne + 30 eur akontácia (spolu 78 eur) na ÁNO L
–       3 eurá mesačne na ÁNO XL (spolu 72 eur)
Do pondelka 3. februára 2020 budú v Magenta 1 ponuke aj smartfóny Huawei P30 lite v bielej farbe a Huawei nova 5T v čiernej a fialovej farbe.
Náš tip
Telekom pridáva do ponuky nové akciové smartfóny za výhodné ceny
3.2.2020

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+