MojAndroid

Telekom sa rozhodol symbolicky na 1. júna pripraviť hneď viacero noviniek nielen do ponuky smartfónov. Zmeny sa týkajú aj programu Magenta 1. Najviac však zaujme zaradenie nových smartfónov do ponuky tohto slovenského operátora. Reč je o modeloch Huawei P40 Lite a Samsung Galaxy M21. Poďme si však teraz podrobnejšie povedať, čo je nové.

Telekom pridáva Huawei P40 Lite

Možno si pamätáte na článok, v ktorom sme spomínali, že Telekom zaraďuje do svojej ponuky vlajkovú loď Huawei P40 Pro. Po nej prichádza ďalšie zariadenie z radu P40, Huawei P40 Lite.

Jeho cieľovou kategóriou sú ľudia, ktorí nechcú zaplatiť veľa peňazí, no zároveň požadujú hodnotné špecifikácie. Na druhú stranu sa však ani v tomto prípade nedočkáte tak žiadaných Google služieb, čo je samozrejme veľká škoda.

Huawei P40 Lite sa vyznačuje veľkým, 6,4-palcovým Full HD+ displejom, hneď štvoricou zadných fotoaparátov a batériou s kapacitou, ktorá zaručí pokojne i dvojdňové používanie.

Chýbať nesmie ani podpora VoLTE v našich 4G sieťach. Telekom sa rozhodlo tento telefón zaradiť v zelenom farebnom prevedení za 1 € mesačne pre nekonečné paušály od Nekonečno SD / T Dáta HD, respektíve za 4 € mesačne od Základ 11 až po Ideál 37.

Pre viac informácii vám odporúčame pozrieť si oficiálne stránky Telekomu.

Telekom nezabudol ani na Samsung Galaxy M21

Ďalšou novinkou v listine ponúkaných smartfónov slovenského operátora je Samsung Galaxy M21. Okrem štyroch telefónov z radu Galaxy A sa Telekom rozhodol aj pre zaradenie tohto modelu.

Okrem výbornej ceny sa Galaxy M21 vyznačuje aj 6,4-palcovým Full HD+ displejom a trojicou fotoaparátov na zadnej strane. Hlavnou prednosťou však bude msívna batéria, ktorá na jedno nabitie podá úžasný výkon.

Telefón bude do ponuky zaradený v čiernej farbe s cenou, začínajúcou na 1 € mesačne, v prípade nekonečných paušálov od Nekonečno SD, respektíve za 2 € mesačne, pokiaľ ide o ostatné paušály, teda od Základ 11 až po Ideál 37.

Pre viac informácii vám odporúčame pozrieť si oficiálne stránky Telekomu.

Nová farba pre Samsung Galaxy A41

Z ďalších noviniek Telekomu je vhodné spomenúť napríklad nové farebné prevedenie pre smartfón Samsung Galaxy A41. Model bol najskôr pridaný v bielej farbe, no teraz dostáva aj konzervatívnejšiu čiernu. Cena však ostala nemenná.

Kombinácia telefónu a hodiniek značky Samsung

K dispozícii je aj nový bundle, ktorý kombinuje telefón Samsung Galaxy Note 10 Lite, spolu s inteligentnými hodinkami Samsung Galaxy Watch Active 2 44mm. Akontácie budú pri paušáloch rovnaké a mesačný poplatok sa navýši o 6 € za mesiac, v porovnaní so samotným modelom. Viac informácii nájdete tu.

Huawei P30 a P30 Lite stoja menej

Keďže je na svete nový vlajkový rad od Huawei, prečo nezlacnieť ten starý. Smartfóny Huawei P30 Lite a Huawei P30 klesnú v Telekome na cene a ušetriť bude možné rozličnými spôsobmi.

Huawei P30 Lite sa bude dať kúpiť lacnejšie:

  • o 2 € mesačne + 8 € nižšiu akontáciu pri Ideál 32 a Ideál 37 (spolu 56 €)
  • o 2 € mesačne pri paušáloch Základ 11 až Ideál 27 (spolu 48 €)

Pre viac informácii vám odporúčame pozrieť si oficiálne stránky Telekomu.

Huawei P30 sa bude dať kúpiť lacnejšie:

  • 1 € mesačne pri Nekonečno SD, Nekonečno HD a Dáta HD (spolu 24 €)
  • 1 € mesačne + 10 € akontáciu pri Ideál 32 a Ideál 37 (spolu 34 €)
  • 1 € mesačne pri Základ 11 až Ideál 27 (spolu 24 €)

Pre viac informácii vám odporúčame pozrieť si oficiálne stránky Telekomu.

3.7.2020

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+