MojAndroid

Už je to rok, čo ružový operátor predstavil nové paušály ÁNO, ktorými nahradil dosluhujúce paušály Happy. Na jeseň minulého roka bol v týchto paušáloch výraznejšie zvýšený objem voľných dát a teraz prichádza ďalšia novinka v podobe dvoch úplne nových paušálov, ktoré sú určené pre biznis zákazníkov.

Štart predaja noviniek pre IČO zákazníkov je naplánovaný na pondelok, 3. júna 2019.

Paušály ÁNO L Biznis a ÁNO XL Biznis

Základom oboch paušálov budú neobmedzené volania a sms správy. Tie sa týkajú nielen Slovenska, ale aj krajín Európslej únie, Lichtenštajnska, Nórska a Islandu. Oproti štandardným paušálom ÁNO L a ÁNO XL ponúknu biznis paušály aj o 5 GB dát naviac.

Zákazníci si pri týchto paušáloch môžu vybrať aj doplnkové balíky. L Biznis ponúkne jeden, XL Biznis dva. Vybrať si môžu z týchto možností:

  • 50 minút, 50 SMS/MMS a 50 MB v zóne Profi
  • ESET Mobile Security
  • StreamOn
  • Deezer

Pri on-line nákupe budú ceny výhodnejšie

  • ÁNO L Biznis za 35 € mesačne s 24 mesačnou viazanosťou (40 € mesačne bez viazanosti)
  • ÁNO XL Biznis za 50 € mesačne s 24 mesačnou viazanosťou (60 € mesačne bez viazanosti)

Pokiaľ si paušály objednáte on-line, ceny bez viazanosti budú nasledovné:

  • ÁNO L Biznis za 35 € mesačne
  • ÁNO XL Biznis za 50 € mesačne

Magenta 1 zákazníci získajú dáta navyše

Pre zákazníkov Magenta 1 si Telekom pripravil ešte o niečo výhodnejšie podmienky. K štandardnému objemu dát v biznis paušáloch ÁNO sa priráta 5 GB navyše. To znamená, že zákazníci s paušálom ÁNO L Biznis budú mať k dispozícii 20 GB dát a tí s paušálom ÁNO XL Biznis 30 GB. Objem dát platí v SR a EÚ.

Náš tip
Telekom uvádza nové paušály ÁNO: Prinášajú viaceré zmeny vo využívaní dát

Náš tip
Hľadáme najlepší paušál na dátovanie do 30 EUR mesačne
1.6.2019

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+