MojAndroid

Telekom uvádza od 1. februára 2014 novú kampaň pre programy Happy a Biznis Star. Zákazníkom ponúkne viaceré benefity, ktoré budú môcť kombinovať a naďalej pokračuje aj odmena za vernosť.

Viac služieb v paušále

Jedným z hlavných aspektov novej kampane je opäť možnosť využívať služby vyššieho paušálu za cenu nižšieho. Pri programoch Happy platí s akciovým telefónom ponuka na tri mesiace a bez akciového telefónu na 12 mesiacov. Pri programoch Happy XS a S sa uplatnia výhody programu Happy L (flat do Telekomu) a pri Happy M, L a XL volania výhody Happy XL (t.j. plnohodnotný flatový paušál). Po prvý raz budú môcť tento benefit využiť aj zákazníci programu Happy XL – získajú novinku XXL. Programy Happy XL a XXL získavajú navyše od 1. februára 2014 do svojej skladby štandardne aj hudobnú službu Deezer.

Náš tip
Telekom uvádza hudobnú službu Deezer

Pri programoch Biznis Star platí benefit s akciovým telefónom šesť mesiacov a bez neho 12 mesiacov. Zákazník dostane o jeden stupeň vyšší program ako si štandardne aktivuje, t.j. pri Biznis Star* získa výhody Biznis Star**, pri Biznis Star** sa zvýši na úroveň Biznis Star*** a pod.

Logo Telekom

Odmena za vernosť

Pre obe rodiny paušálov (Happy a Biznis Star) pokračuje naďalej aj odmena za vernosť vo forme zľavy z mesačného poplatku v nasledujúcej výške:

  • 2% za viac ako 18 mesiacov
  • 4% za viac ako 4 roky
  • 6% za viac ako 7 rokov
  • 10% za viac ako 10 rokov
  • 12% za viac ako 15 rokov

Happy XS+volania na tri čísla späť v ponuke

Telekom vráti do akciovej ponuky aj najmenší paušál Happy XS vo vylepšenej verzii. Za 9,99 € mesačne získa zákazník popri štandardných službách (neobmedzené volania do Telekomu večer a víkend, 50 voľných minút do všetkých sietí, 100 MB) aj možnosť neobmedzených volaní na tri čísla z fixnej alebo mobilnej siete Telekom.

Zahraničné volania bez poplatku

Zákazníci môžu získať aj Volania do EÚ a USA za 9 centov bez mesačného poplatku na celé obdobie viazanosti. Táto ponuka platí pre:

  • existujúcich zákazníkov predlžujúcich zmluvu s Happy XS až XXL
  • (s mobilným telefónom i bez neho)
  • nových zákazníkov s Happy XS až XXL (bez mobilného telefónu)
  • nových zákazníkov s Happy XL aj s mobilným telefónom

Zdroj: tlačová správa Telekom

31.1.2014

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+