MojAndroid

Nie, Vianoce ešte nie sú. Aj keď Telekom hovorí o takzvaných “Vianociach v lete.” Svojim zákazníkom dá nekonečné dáta, ktoré môžu využívať viac ako mesiac. Nájdu si ich už zajtra ráno a k dispozícii budú do konca júna tohto roka. O novinkách informoval prostredníctvom tlačovej správy.

Prečo sa tak operátor rozhodol? Ide o nadviazanie na úspešný koncept #rešpekt, ktorý Telekom predstavil v polovici januára 2023. Kampaň vyzýva na vyššiu mieru tolerancie spoločnosti a v rámci nej operátor zákazníkom ponúkol 110 extra TV kanálov zadarmo, ktoré mohli sledovať počas apríla. Tentokrát prichádza ďalšie – dátové prekvapenie.

Telekom nekonecne data
Nekonečné dáta | Zdroj: Miroslav Schwamberg

Dáta je možné využívať na Slovensku, v roamingu zostávajú platné tie, ktoré máte k dispozícii v rámci svojho paušálu. FUP je nastavený na 1000 GB, takže surfovať môžete naozaj neobmedzene. Výhodou je, že zákazníci dáta dostanú automaticky, nemusia si nič aktivovať.

K dispozícii budú približne od dnešnej polnoci pre zákazníkov T paušálov, T Biznis paušálov, Mobilný internet i s programom Bez záväzkov. Dáta je možné využívať v 5G, 4G, 3G aj 2G sieti Telekomu. Operátor sa samozrejme nezabudol pochváliť aktuálnym pokrytím 5G sieťou, ktorá je na úrovni 42 % populácie Slovenska.

Vianoce v lete: V ponuke pribudne dvojička smartfónov

Okrem dát navyše si Telekom pre zákazníkov pripravil ďalší nezvyčajný darček, ten však k dispozícii ešte nie je. Príde v najbližších dňoch. Pôjde o obľúbené dvojičky zariadení, ktoré sa pravidelne objavujú v jeho vianočnej ponuke. Tentokrát to bude dvojica smartfónov rovnakej značky, no detaily zatiaľ nepoznáme.

Telekom
Neznáma smartfónová dvojička | Zdroj: Miroslav Schwamberg
25.5.2023

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+