MojAndroid

“Ľudový” operátor Juro je medzi nami už rok. Telekom presne 12. februára totižto spustil služby tohto virtuálneho operátora, ktorý pre zákazníkov prináša najmä lacné hovory a SMS správy. Cenník je viac menej jednoznačný. Za 2 centy z kreditu získate 1 minútu hovoru, 1 SMS prípadne 1 MB dát. Podmienkou však je, že zákazník si musí za 30 dní nabiť krediť aspoň 5 EUR. Ak tak neurobí, ponuka už nebude taká výhodná a za jednu minútu hovoru, SMS a megabajt zaplatí 5 centov.

Juro v rámci svojich osláv ponúka pre nových zákazníkov zvýhodnenie, ktoré prichádza v podobe bonusového kreditu. Ak si zákazník do 31.3.2017 kúpi kartu Juro za 1 euro, tak s ňou automaticky získa aj 5 eurový kredit navyše. Nič viac nič menej. Aktuálni zákazníci sa tak môžu radovať len z lacných volaní a SMS, ktorých jednotková cena 2 centy platí do začiatku letných prázdnin – teda do 30. júna 2017.

Zdroj: Telekom

13.2.2017

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+