MojAndroid

Od 11. júna sa pre nových i prolongujúcich zákazníkov budú uplatňovať nové možnosti pri programoch Happy, ktoré sa týkajú balíka voľných minút do všetkých sietí. Ten bude mať po novom širšie využitie, ostávajú v ňom volania do všetkých slovenských sietí, zároveň však pribudnú ďalšie dve možnosti použitia:

  • na volania do zahraničia v rámci EÚ (mobilné i pevné siete)
  • na prijaté minúty v roamingu v krajinách EÚ

Pri programoch Happy XL volania, Happy XL a Happy XXL sa neobmedzený balíček uplatní na domáce volania do všetkých sietí bez FUP a na volania do EÚ a prijímanie hovorov v roamingu bude zdieľaných 1000 minút. Ako pre MojAndroid.sk upresnil hovorca Telekomu Michal Korec, tento benefit nebude dostupný pre staršie typy paušálov, ako napríklad Podľa Seba. Zákazníci s paušálmi Happy, ktorí uzavreli zmluvy pred 11. 6. 2014, tento benefit vo svojich programoch tiež nebudú mať, získajú ho až po prípadnom predĺžení zmluvy.

Nový paušál za 4,99 eura mesačne

Telekom zároveň 11. júna 2014 uvádza nový paušál pre menej náročných zákazníkov. Happy XS Mini obsahuje 30 voľných minút do všetkých sietí, ktoré sa dajú využiť tromi spôsobmi:

  • na volania do všetkých slovenských sietí
  • na volania do pevných i mobilných sietí EÚ
  • na prijaté hovory v EÚ

Zákazník navyše okrem týchto 30 minút dostane aj bezplatné volania na tri ľubovoľné čísla v sieťach SR. Happy XS Mini je odlišný od ostatných Happy paušálov aj tým, že nemá zahrnuté žiadne sms správy ani dáta. Tie si zákazníci môžu aktivovať cez štandardné balíčky Happy vrátane zľavy 30% pri viazanosti: napríklad neobmedzený internet v mobile za 7,69 eura. Happy XS Mini sa bude pre nových zákazníkov ponúkať v troch verziách:

  • bez telefónu s viazanosťou 24 mesiacov za 4,99 eura mesačne
  • bez telefónu bez viazanosti za 5,99 eura mesačne
  • s telefónom a viazanosťou 24 mesiacov za 5,88 eura mesačne (splátka za telefón je na rovnakej úrovni ako pri Happy XS)

Zdroj: Telekom

6.6.2014

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+