MojAndroid

Telekom uvedie 1. apríla 2014 najväčšie zmeny vo svojom portfóliu od integrácie spoločností v roku 2010: zjednoduší ponuku hlasových, internetových a TV služieb na tri programy. Cieľom je podľa operátora zjednodušiť ponuku pevných služieb a poskytnúť výhodné double-play a triple-play balíky. Zámerom Telekomu je tak poskytovať zákazníkovi všetky služby od jediného operátora – samozrejme Telekomu.

Od 1.4.2014 Telekom zjednoduší ponuku služieb na pevnej sieti. Internetové, TV i hlasové portfólia už budú mať iba po tri programy. Pri internetových službách budú vytvorené tri programy Internet M, L a XL. Ceny programov sú odstupňované podľa rýchlostí, pričom Telekom bude zákazníkovi ponúkať najvyššiu dostupnú technológiu v jeho oblasti. Súčasťou programov bude aj Rodičovská kontrola zdarma.

Telekom internet jarné upratovanie 2014

Pri TV službách bude ponuka zameraná na tri programy Magio TV M, L a XL. Programy sú odstupňované podobne ako pri internete, zákazník získa bonusy ako napríklad Magio Go Plus, Archív, HBO či Cinemax na tri mesiace zdarma.

Telekom jarné upratovanie 2014 Magio

Pri hlasových službách už od 1. februára 2014 platí nová ponuka so zhodnými atribútmi: zjednodušená na tri programy a tie isté ceny. Od 1. apríla 2014 dôjde iba k premenovaniu programov na XL (Doma Happy Nekonečno), L (Doma Happy 400) a M (Doma Happy 100).

Telekom jarné upratovanie 2014 Doma Happy

Double-play a triple-play balíky na pevnej sieti

Ako bolo uvedené v úvode, operátor sa zákazníkom bude snažiť poskytovať kombinácie svojich služieb. Už pri dvoch pevných službách je možné získať zľavy.

Telekom jarné upratovanie 2014 kombinácia programov

Pri dvoch pevných službách sú k dispozícii rozličné kombinácie služieb ako napríklad: M+M za 16 €, M+L za 20 €, L+L za 24 €, L+XL za 28 € či XL+XL za 32 €. Postup o jeden program vyššie alebo nižšie v double-play balíku je o 4 €. Najväčšie benefity platia pri triple-play: čím viac služieb zákazník má, tým ho vyjdú lacnejšie. Základná triple-play ponuka štartuje na úrovni 20 € za tri programy M, 29 € za tri programy L a 38 € za tri najvyššie programy XL.

Telekom jarné upratovanie 2014  3 služby

V triple-play ponuke si možno vytvoriť balík z deviatich možných programov. Zákazník si kombinuje aj programy ľubovoľnej úrovne. Základná triple-play ponuka (tri programy M) stojí 20 €. Ak chce zákazník dva programy M a jeden L, balík je za 23 €. Pri jednom programe M a dvoch programoch L stojí balík 26 €. Pri triple-play sa mení cena balíka pri zmene o jednu úroveň služby o 3 €.

Telekom jarné upratovanie 2014

Kombinovať možno programy ľubovoľných veľkostí, napríklad:

  • Internet M, TV M, Doma Happy XL za 26 €.
  • Internet L, TV XL a Doma Happy M za 29 €.
  • Internet XL, TV XL a Doma Happy M za 32 €

Novinky pre Happy

Od 1. apríla 2014 uvedie Telekom dve novinky pre paušály Happy. Prvou bude odpustenie poplatku za Volania do EÚ a USA pre zákazníkov predlžujúcich si zmluvu s akciovým telefónom i bez neho. Do EÚ a USA môžu volať za 9 centov za minútu. Významnou novinkou je aj uvedenie nižších cien pre Happy bez akciového telefónu. Zákazník môže ušetriť až 8 € mesačne podľa zvoleného programu:

Telekom jarné upratovanie 2014 Happy

Zdroj: Telekom 

28.3.2014

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+