MojAndroid

Slovak Telekom uvedie 1. februára 2014 štyri nové volacie programy Doma Happy, ktoré nahradia existujúce hlasové portfólio pre domácnosti. Cieľom je zjednodušiť ponuku a posilniť volania do mobilných sietí a do zahraničia.

Neobmedzené volania i voľné minúty v programe

Každý program bude v základnom portfóliu obsahovať nejakú formu neobmedzených volaní: do pevnej siete (slabá prevádzka, resp. celý čas) alebo všetkých slovenských sietí vrátane mobilných. Zároveň má zahrnuté aj voľné minúty, ktoré možno využiť najmä do mobilných sietí.

Telekom Doma Happy 1

V jarnej kampani (od 1.2.2014 do 31.3.2014) ponúkne Telekom aj ďalší benefit – cenu 9,99 € za ľubovoľný program na prvé tri mesiace. Zákazník môže navyše zmeniť svoj program počas prvých troch mesiacov zdarma.

Doma Happy 50 pre menej náročných

Telekom zaradí do portfólia aj program pre menej náročných zákazníkov. Doma Happy 50 obsahuje 50 voľných minút do pevných sietí, ale súčasne si môžu zákazníci aktivovať jeden z balíčkov, vďaka ktorým budú volať lacnejšie. Balíček Hodina za cenu minúty Fix resp. Balíček Hodina za cenu minúty Mobil stojí 1,49 € mesačne. Každý z nich umožní volať za špeciálnu cenu:

  • 15 centov do jednej hodiny do pevných sietí
  • 29 centov do jednej hodiny do mobilných sietí

Akciový mesačný poplatok je 6,99 €, ku ktorému sa pripočítava prípadne cena balíčka a prevolaných minút.

Nové programy pre biznis

Telekom uvedie k 1. februáru 2014 aj nové portfólio pre biznis zákazníkov. Bude zahŕňať tri programy, ktoré obsahujú neobmedzené volania a voľné minúty nielen do pevných a mobilných sietí na Slovensku, ale aj v EÚ, USA a Kanade. Aj pri Biznis linke budú môcť zákazníci prejsť počas prvých troch mesiacov na nižší program zdarma.

Telekom Doma Happy 2

Pevná linka s Androidom

Medzi zariadeniami sa prvykrát objavila aj prvá pevná linka s Androidom, zariadenie Panasonic KX PRX110. Pre programy Biznis Linka 400 a Premium bude stáť 49,90 EUR, pre najnižší program sa cena pohybuje na úrovni 69,90 EUR. Všetky ceny platia pri viazanosti na 24 mesiacov.

Panasonic-KX-PRX110

Zdroj: tlačová správa Telekom

28.1.2014

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+