MojAndroid

Minulý týždeň Telekom potešil futbalových fanúšikov. Na obrazovky televízie Digi Sport sa od jesene vráti talianska Serie A spolu s množstvom slovenských hráčov. Okrem toho si od jesene po dobu troch rokov na obrazovkách Digi Sportu užijú najmä fanúšikovia anglického futbalu. Okrem Premier League, Championship a škótskej Premiership pribudne aj najstaršia pohárová súťaž na svete – FA Cup.

„FA Cup, ako najstaršia pohárová súťaž na svete, je tou tradičnou čerešničkou na torte, ktorá skompletizuje fantastickú ostrovnú futbalovú ponuku u nás,“ povedal k novej akvizícii generálny riaditeľ DIGI Slovakia Marcel Šatanek.

Štart už vo veľkom o 25 dní

Novú sezónu odpáli DIGI Sport naozaj vo veľkom. Veľkým štúdiom a súbojom medzi víťazom Premier League a FA Cupu s názvom FA Community Shield, o ktorý tímy súperia od roku 1908. V tohtoročnom sa už v nedeľu 5. augusta vo Wembley proti sebe postavia Manchester City a Chelsea FC. Nová sezóna ponúkne obrovské množstvo zápletiek a rozhodne sa bude na čo pozerať. „Získali sme exkluzívne práva na najkvalitnejší anglický pohár spolu so zápasom Community Shield, ktorý odštartuje futbalovú sezónu na ostrovoch,“ prezradil výkonný riaditeľ DIGI CZ Vladimír Rusnák.

11.7.2018
Zdroj: Tlačová správa
  • markus1766

    Štart už vo veľkom o 25 dní

    Alebo ?

    Štart vo veľkom už o 25 dní….

+