MojAndroid

Telekom nedávno oficiálne predstavil novú ponuku paušálov, ktoré ponúkajú lákavú porciu dát. Udialo sa tak prostredníctvom virtuálnej tlačovej konferencie, na ktorej samozrejme nechýbala ani redakcia MojAndroid.sk. Teraz formou tlačovej správy operátor informoval o zjednodušení ponuky dátových balíkov k paušálom a tiež o tom, že niektoré zlacneli.

Telekom mení ponuku denných balíčkov

  • neobmedzený denný balíček zlacnil na 3 €, zákazníci v Magenta 1 si budú môcť cez portál Magenta 1 kúpiť balíček za špeciálnu cenu 2 €
  • 1 GB balíček zostáva na rovnakej cene – 1,50 €

Oba balíčky platia 24 hodín od aktivácie alebo do ich vyčerpania.

Telekom denne balicky dat

Telekom zjednodušuje ponuku mesačných balíčkov

Telekom pôvodne ponúkal 3 mesačné balíčky s rôznou porciou dát. K dispozícii bolo 100 MB, 500 MB a 1000 MB. Po novom bude v ponuke len jeden balíček s veľkosťou 1 GB, ktorého cena je stanovená na 3 €.

Darovanie dát je tiež prehľadnejšie

Operátor tiež zlacňuje a zjednodušuje ponuku pre darovanie dát pre blízkych. Balík Dáta na vyše pre blízkych s objemom dát 1000 GB bude stáť 3 € a zákazníci v rámci neho môžu venovať 100 MB dát iným zákazníkom s paušálom alebo Easy kartami.

Telekom ponúka nekonečné dáta aj v máji

Operátor stále ponúka zákazníkom možnosť vyskúšať si nekonečné dáta aj v máji. Zákazníci v rámci ponuky dostanú až 1000 GB dát na mesiac. Balík je potrebné aktivovať cez aplikáciu Telekom. Avšak poponáhľajte sa, aktivácia je možná len do dnes, 7. mája.

Ak neviete, ako na to, určite odporúčame náš článok Telekom Nekonečné dáta: ako aktivovať balík cez aplikáciu, v ktorom nájdete jednoduchý návod. Zvládne to naozaj každý.

Telekom nekonecne data aplikacia

Pokiaľ vás zaujímajú dotované zariadenia, Telekom nedávno predstavil šesť cenových skupín, ktoré budú mať akciové zariadenia. Je to z dôvodu začiatku predaja nových paušálov T a T Biznis. Ak sa v aktuálnej cenovej ponuke strácate, mohol by vám pomôcť článok Telekom: Akciové telefóny k paušálom budú mať šesť cenových skupín, v ktorom sme aktuálnu cenovú ponuku a skupiny zrozumiteľne vysvetlili.

TOP 3 najpredávanejšie Android smartfóny v Telekome:

Samsung Galaxy A20e

Samsung Galaxy A71

Samsung Galaxy A40

Náš tip
Telekom: Najpredávanejšie Android smartfóny za marec 2020
Náš tip
Narodeninová súťaž: MojAndroid má 10 rokov, vyhrajte CAT S52

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+