MojAndroid

Telekom uvedie 11. júna 2014 novú ponuku Chytrých balíkov s mobilom. Operátor ponúkne balíky v dvoch kategóriách: pre rodinu a pre jednotlivca resp. mladých. Pri fixných službách sa budú dať kombinovať dve i tri služby. Konkrétne pôjde o duo-play a triple-play balíky ktoré však budú môcť obsahovať  iba jeden mobilný program, Happy XL volania. Cieľom má byť podľa operátora zjednodušenie. Spomínaný program obsahuje neobmedzené volania (do slovenských sietí, do EÚ i na prijímanie hovorov v roamingu) a 500 MB dát. Pri súčasnom využívaní Chytrého balíka a programu Happy XL volania získa zákazník aj ďalší benefit: neobmedzené SMS/MMS do všetkých sietí.

Chytrý balík s Happy pre jednotlivca a mladých

Tento balík obsahuje primárne dve fixné služby: internet a TV na úrovni L. Zákazník môže využiť kombinácie L+L, L+XL, XL+XL, prípadne zvoliť aj triple-play variant, ak má záujem aj o pevnú linku. K tomuto Chytrému balíku získa program Happy XL volania za 23 €. Program stojí rovnako s akciovým telefónom i bez neho. Základná ponuka obsahuje dve služby L za 24 € a Happy XL volania s neobmedzenými SMS za 23 €, spolu vyjde balík na 47 €. Zákazník si môže ponuku upraviť o inú kombináciu duo-play i triple-play služieb a k sume za Chytrú ponuku prirátať 23 € za Happy XL volania pre výslednú cenu balíka.

Chytrý balík s Happy pre rodinu

Balík pre rodinu obsahuje celú triple-play ponuku so službami aspoň na úrovni L, t.j. minimálna úroveň za 29 €. Zvoliť možno aj kombinácie: L+L+XL, XL+XL+L alebo 3 XL služby. Z mobilných služieb obsahuje dva programy Happy XL volania spolu za 41 € Prvý program stojí 30 € (môže byť s telefónom i bez neho), druhý program je bez telefónu za 11 €. Výsledná cena balíčka triple-play služieb a dvoch programov Happy XL volania s neobmedzenými SMS je 70 € pre celú rodinu. Popri kombináciách Chytrého balíka má zákazník možnosť rozšíriť si aj počet programov Happy XL volania s neobmedzenými SMS. Tretí a štvrtý program v tomto balíku možno získať po 11 €.

Novinka aj k existujúcemu Chytrému balíku

Telekom ponúkne nové kombinácie Chytrého balíka pevných služieb a Happy paušálov od 11. júna 2014 pre nových zákazníkov. Programy Happy XL volania si však môžu zákazníci aj dokúpiť k existujúcemu Chytrému balíku využívanom od 1. apríla 2014 resp. neskôr.

Zdroj: Telekom

7.6.2014

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+