MojAndroid

Operátor Telekom prináša začiatkom tohto týždňa hneď niekoľko zaujímavých akcií. Tie potešia športovcov, fanúšikov odolných smartfónov, ale aj tých, ktorí preferujú systém iOS.

Návrat iPhone 8 a tri skvelé akcie

Do ponuky operátora sa vracia predposledná generácia smartfónu od Apple. iPhone 8 teraz prichádza v základnej 64GB verzii vo farbe Space Gray za cenu od 9 do 12 EUR mesačne k paušálu.

Telekom zlacnel aj šikovný telefón Nokia 8110. Legendárny “banán” od Nokie v novom šate teraz prichádza s nižším mesačným poplatkom pri paušále ÁNO S.

Fanúšikov odolných smartfónov potešia nižšie mesačné aj prvotné poplatky pri paušáloch ÁNO pre smartón CAT S61. Obrnený všestranný telefón tak môžete mať ešte lacnejšie ako doteraz.

Športových fanúšikov zasa poteší zľava na hodinky Garmin vivoactive 3 music, ktoré tiež zvládnu prehrávanie hudby, a tak budete môcť počas športovania počúvať vaše obľúbené skladby či podcasty.

Akcia v rámci programu MAGENTA 1

Počas mesiaca február je k dispozícii aj zľavnený smartfón Motorola One, a to v rámci programu Magenta 1. Tá sa dá ušetriť nasledovne:

  • 1 € mesačne pri ÁNO XL (spolu 24 €)

  • 2 € mesačne + 8 € pri prvom poplatku pri ÁNO L (spolu 56 €)

  • 2 € mesačne pri ÁNO S, M a M data

19.2.2019
Zdroj: Tlačová správa

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+