MojAndroid

Spoločnosť Slovak Telekom uvádza od 12. júna 2013 ďalšie tri balíčky pre predplatené karty Easy a aj programy Easy Fix. Zákazníci v nich môžu získať neobmedzené volania alebo 100 minút do všetkých sietí na obdobie 30 dní.

Prvý balík v cene 12 eur zahŕňa neobmedzené volania do pevnej i mobilnej siete Telekom počas celého dňa, platný je 30 dní od aktivácie. Príkaz na aktiváciu sa vykoná zaslaním bezplatnej sms s textom IN ZAP na číslo 12323.

Druhý balík stojí 33 eur, takisto je platný 30 dní a obsahuje neobmedzené volania do všetkých sietí počas celého dňa. Príkaz na aktiváciu sa vykoná zaslaním sms s textom VOLAJ ZAP na číslo 12323. Ani pri jednom z týchto dvoch balíčkov operátor podľa vlastného vyjadrenia neuplatňuje žiadne obmedzenie v podobe tzv. korektného využívania služby.

Tretí balíček vyjde na 7 eur na 30 dní a obsahuje 100 voľných minút do všetkých sietí na Slovensku počas celého dňa. Príkaz na aktiváciu sa vykoná zaslaním sms s textom VOLAJ100 ZAP na číslo 12323.

Okrem týchto troch balíčkov má Telekom v ponuke od 1. júna 2013 aj balík neobmedzených sms na 30 dní za 7 eur a dátové balíčky Surf Max a Surf 500. V porovnaní s predchádzajúcou verziou najvyššieho dátového balíčka sa však jednalo o výrazné zdraženie.

Náš tip
Telekom zavádza nové balíčky pre Easy, výrazne zdražuje internet

Pre zákazníkov s programami Easy Fix je k dispozícii balíček  Internet v mobile 500.  Ten Obsahuje 500 MB voľných dát a po ich vyčerpaní bude prenos dát spoplatnený sumou 0,1 € za 1 MB. Jeho cena je 6 eur na 30 dní.

Zdroj: Slovak Telekom

11.6.2013

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+