MojAndroid

Telekom na tlačovej konferencii predstavil novú službu a aplikáciu Virtuálne číslo. Ide o doplnkovú službu k hlasovým paušálom a programom Easy a Fix, pomocou ktorej môžete chrániť svoju identitu. Bez potreby kupovať novú SIM, môžete totižto za poplatok aktivovať nové telefónne číslo, z ktorého je možné volať a posielať SMS, prípadne prijímať hovory. Pod ktorým číslom budete viditeľný pre volaného si zvolíte priamo v aplikácií alebo zadaním predvoľby 555.

Tele.Still001

V histórii volaní nájdete prehľadne odlíšené volania na vaše virtuálne číslo od volaní na vaše bežné číslo. Prichádzajúci hovor na vaše virtuálne číslo bude pri zvonení odlíšený symbolom virtuálneho čísla, a to aj v prípade že aplikáciu máte vypnutú.

Prihláste sa na odber nášho YouTube kanálu MojAndroid.sk

Samotná služba je dostupná v dvoch verziách. Verzia na 1 týždeň je spoplatnená jednorázovým poplatkom 2€, pričom túto nie je možné predĺžiť a virtuálne číslo po uplynutí tohto času nebude viac dostupné. Pri aktivovaní služby na neurčito sa bude zákazníkovi za jej využívanie strhávať mesačný poplatok 3 eurá. Službu môžete kedykoľvek deaktivovať. Ku každej SIM karte sa dá aktivovať najviac jedno virtuálne číslo.

Verzia: 1.2.0
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.2.0
Aktuálna cena: Zdarma

26.3.2015

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+