MojAndroid

Ďalšie stretnutie Android fanúšikov a redakcie portálu MojAndroid.sk s partnermi bude na strednom Slovensku. Telekom Android Roadshow sa bude konať v Banskej Bystrici v sobotu 19.októbra v hoteli Dixon. Príďte a osobne si vyskúšajte horúce novinky z dielní spoločností Sony, Samsung, Asus, HTC, Intel a Tatra banka VIAMO. Stretnite sa s redaktormi portálu MojAndroid.sk, čaká vás zaujímavý sprievodný program a prednášky, v ktorých sa dozviete aktuálne novinky. Už ste držali v rukách esá ako Sony Xperia Z1, Xperia Tablet Z, HTC One mini, Asus Fonepad, nový Nexus 7 (2013),  Samsung Galaxy S4 alebo S4 Zoom. To je len časť noviniek, ktoré partneri pripravia na svojich stánkoch. A nebudú chýbať ani atraktívne súťaže, z ktorých si budú môcť zúčastnení odniesť hodnotné ceny.

AndroidRoadshow2013-mapka-BB

Vstupné je zadarmo

Neváhajte, zaregistrujte sa čo najskôr. Vstup na stretnutie je zdarma, stačí sa len prihlásiť. Všetky informácie sú k dispozícii aj na stránke www.androidroadshow.sk. Vzhľadom na to, že vstup je voľný, občerstvenie nie je zabezpečené.

Náš tip
Fotogaléria: Telekom Android Roadshow 2013 Prešov
Náš tip
Miss Android Roadshow 2013: Hlasovanie Prešov

Výhry pre zúčastnených

V sobotu (19.10.2013) spoznáme aj štastných výhercov týchto zariadení a cien. Všetky ceny rozdáme osobne priamo v sobotu na akcii.

ceny nove

 

  • ASUS MemoPad HD 7
  • ASUS Fonepad
  • Sony Xperia M
  • HTC Desire 500
  • 10x navigácia Sygic
  • Samsung Galaxy S4
  • Sony Xperia Z (výhra pre celkovú MISS Android Roadshow 2013)

Partneri

Generálnym partnerom tretieho ročníka Android Roadshow je Telekom. Hlavným partnerom je spoločnosť SONY, ktorá bude prezentovať svoju vlajkovú loď Sony Xperia Z1. Nový Sony Xperia Z získa víťazka súťaže Miss Android Roadshow 2013. Medzi ďalších hlavných partnerov patria spoločnosti Asus, Android Magazín, HTC, Samsung, Intel, Prestigio, Viamo a Tatra banka. Organizátorom podujatia portál MojAndroid.sk. Tešíme sa na vás :-)

7.10.2013

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+