MojAndroid

Telekom spustil svoju 4G/LTE sieť 14. novembra 2013 a už vtedy avizoval, že do 15. februára 2014 ju bude poskytovať zadarmo a od 16. februára bude spoplatnená. Operátor však vtedy nepovedal, aké ceny bude za službu 4G internet požadovať. Nové podmienky, za ktorých začne službu poskytovať od 16. februára 2014, zverejnil operátor práve dnes. V súčasnej bezplatnej verzii bude služba zákazníkom deaktivovaná.

Náš tip
Telekom spúšťa prvú komerčnú 4G/LTE sieť na Slovensku!

Služba 4G internet v mobile, ktorá zvyšuje rýchlosť prenosu dát maximálne na 73 Mbps (download) resp. 23 Mbps (upload) a obsahuje aj 1000 MB extra dát, bude stáť v akciovej ponuke 4,99 € mesačne. Za túto cenu získa zákazník službu, ak je aktuálne viazaným zákazníkom na programe Happy alebo Biznis Star. Viazaní zákazníci služby Neobmedzený mobilný internet môžu mať  4G Mobilný internet  za 9,99 € mesačne.

Balíčky 4G internet v mobile a 4G Mobilný internet ostávajú ako doplnkové, zákazník si ich môže aj ľubovoľne deaktivovať. Zákazníci programu Happy XXL majú štandardne k dispozícii 5 000 MB dát pre prenos plnou rýchlosťou do 73/23 Mbps a následne budú spomalené.

Náš tip
Telekom oficiálne uvádza paušál Happy XXL

Zdroj: tlačová správa

12.2.2014

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+