MojAndroid

Nová aktualizácia pre Telegram toho prináša skutočne veľa. Na začiatok môžme spomenúť možnosť pripnúť správy, zapnúť upozornenia na používateľov vo svojej blízkosti a iné. Pár funkcií bude dokonca exkluzívnych pre Telegram, teda určite ich inde nenájdete, spomína portál XDA.

Nová aktualizácia pre Telegram vám umožní pripnúť si správy

Aplikácia Telegram dostane novú časť, kde sa budú zobrazovať vami pripnuté správy. Môžete si tam pripnúť a sledovať viacero vlákien od rôznych skupín alebo ľudí. Taktiež ak s jednou osobou preberáte niečo vo viacerých vláknach môžete si ich spojiť takto dohromady.

Telegram pripnuté správy

Ak chcete túto novinku použiť, stačí ťuknúť na vrchnú lištu aplikácie alebo použiť nové tlačidlo pre pripnutie správ.

Upozornenia na ľudí v okolí, playlisty, vylepšená analytika a nové emoji

Ak niekto s vami zdieľa polohu, môžete si po novom zapnúť funkciu, ktorá vám povie, keď je daný človek nablízku. Taktiež sa na mape po novom zobrazí smer, ktorým idete, aby ste vy aj vaši blízky vedeli, či sa k sebe približujete.

Telegram upozornenia na ľudí nablízku

Ak radi posielate piesne cez Telegram, taktiež je tu pre vás novinka. Ak ich pošlete niekoľko za sebou, príjemcovi sa zobrazia ako jeden playlist. Ak spustí jednu, celý playlist bude pridaný do rady zabudovaného prehrávača v aplikácii Telegram. Môžete si taktiež zvoliť oddelenie piesní od sebou, ale tento spôsob je oveľa jednoduchší a čistejší.

Pribudli aj nové prehľady analytiky vašich príspevkov. Viete si po novom zvoliť medzi prehľadom za celý kanál alebo len za jeden konkrétny príspevok. Po novom taktiež uvidíte, kam bol váš príspevok preposlaný.

Telegram analytika

Taktiež pribudli nejaké nové emoji a animácie na výber. Taktiež po novom dokážete popísať fotografiu, ktorú vám niekto pošle bez toho, aby ste ju museli stiahnuť a znova nahrať.

Všetky tieto funkcie by už mali byť dostupné ako aktualizácia pre Telegram v Obchode Play.

Telegram
Telegram
Developer: Telegram FZ-LLC
Price: Free
  • Telegram Screenshot
  • Telegram Screenshot
  • Telegram Screenshot
  • Telegram Screenshot
  • Telegram Screenshot
  • Telegram Screenshot
  • Telegram Screenshot
  • Telegram Screenshot
Náš tip
Telegram má sedem rokov. Na oslavu si prichystal pár noviniek

 

2.11.2020

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+