MojAndroid

Aplikácia Simple Dialer Widget poteší všetkých fanúšikov množstva hovorov. Tento widget si môžete pridať prispôsobený na domácu obrazovku a už nebudete musieť komplikovane preklikávať do dialera systému Android.

 

Simple Dialer Widget poskytuje prispôsobenie sa používateľovi či už rozmermi alebo farebnosťou. V nastaveniach si môžete vybrať veľkosť widgetu, jeho sfarbenie, sfarbenie podkladu ale aj priehľadnosť.  V nastaveniach si môžete zvoliť aj formát záznamu hovorov, veľkosť textu kontaktov, záznamu hovorov alebo množstvo zobrazených hovorov v histórii.

Potom už nič nebráni tomu, aby ste si widget vychutnali priamo na obrazovke, kde máte okrem klávesnice s číselnými hodnotami aj možnosť prehliadania histórie hovorov alebo prezeranie kontaktov.

 

Priamo z aplikácie Simple Dialer Widgetu môžete poslať aj SMS alebo si vytvoriť kontakt do vášho zoznamu. Aplikácia Simple Dialer Widget je teraz dostupná v Google Play Store a je úplne zadarmo.

Verzia: 1.5.2
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.5.2
Aktuálna cena: Zdarma

13.11.2012

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+